Ja het is weer zover...ik heb fikse griep en neusvoorhoofdholteonsteking of zo iets!
werken mag niet van dokter...moet verplicht rusten en mag niets doen...zelf luna uitlaten mag niet! ik moet bionnen blijven!
oke,moet ook zeggen dat niet verstandig is om te doen,aangezien ik geregeld duizelig ben en zo en kans dat ik neer plof! niet veilig dus!
luna begrijpt het gelukkig,ze merkt en weet dat ik ziek ben, ze is erg zorgzaam naar mij toe...houd me in de gaten...en weet dat ze straks rond 1200 a 1300 uur door manlief uit gelaten word en fikse rondje gaat maken! wat is ze geweldige hond...zo lief en beschermernd! ze vraagt niet eens om uit gelaten te worden...normaal als ze wil staat ze bij de deur te roepen,woehoehoe als een wolf, (iets anders kan ze niet)als het te lang duurt voor haar doen!
nu niet,ze is ff achter huis gaan plassen en wilde eigelijk niet,maar moest van mij...
voel me schuldig!
vind heel moeilijk dat ik niet even lekker met dr kan wandelen!
word er soms ff emotioneel van...want ze is echt zo geweldige lieve zorgzame fantastische hond die alle beste verdient! en toch zorgt ze voor mij!
lief lunaatje! je bent super meisje! een dikke PLUIM van ons!
je bent ons alles lief meisje van me!

















