Dikke bromstem van Remie zegt "Silveeer! Grr"

10 reacties

Zonet, Silver heeft er een sport van gemaakt,als ik even naar boven ga, dat hij ondertussen door de keuken gaat spoken. Hij mag daar niet komen.

Ik loop dan naar boven, ik hoor hem snel rennen naar de keuken, ik roep dan met mijn mannenstem die ik niet heb, SILVER! en dan loopt hij, met zn oren naar achter van, ghehe sorry. =p en dan komt hij bij je staan kwispelen en lief aan kijken. de gluiperd. O-)

ps; ik ben een jongevrouw van (bijna) 16 jaar. geen man (jakkie) dus. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dikke bromstem van Remie zegt "Silveeer! Grr"" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

team Shadow

3 september 2010, 15:35 3 doggies

haha, ze weten altijd donders goed wat wel en niet mag. toch even stiekem proberen of er nog wat in de keuken ligt. wat een boef ;-)

Team Didi & Pluk

3 september 2010, 16:51 3 doggies

haha, mijn ouders hebben gekozen voor een apparte kamer voor de keuken. wij hebben dus een deur die we dicht kunnen doen. Haha! dachten wij, maarja; Pluk kan die deur openmaken als ze dat wil. Dus altijd maar voor de zekerheid de tafel goed afruimen.

Team Didi & Pluk

3 september 2010, 16:53 3 doggies

PS soms vergeten wij de deur dicht te doen en dan kan ze het ook niet laten om even de keuken in te sluipen. ik: "Pluk, ga eens terug! Hup, de keuken uit!"
Pluk met haar grootste en ontschudigste ogen: Maar ik keek alleen maar even! Ik wou echt niks stelen hoor, zo ben ik toch niet. Toch? (of wel soms)

haha zeer herkenbaar dus :-D

Cheeky Boomer

3 september 2010, 17:37 3 doggies

Heel herkenbaar :-D
Wat een dondersteentjes zijn het ook he O-)

-Iris & Tommy-

3 september 2010, 17:39 3 doggies

Whaha,
ze weten heel goed als ze wat fout hebben gedaan, en doen ze het fout dan kijekn ze je met van die lieve oogjes aan......


liefz,

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dikke bromstem van Remie zegt "Silveeer! Grr"" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^