
Fedor heeft sinds twee weken jeuk op zijn neus, het is rood en onstoken. Volgens de DA is het waarschijnlijk nikkelallergie, bijvoorbeeld in metalen voorbakken zit dat. Heeft iemand daar vaker van gehoord of ervaring mee? Fedor at eerst volledig vers, omdat hij wat mager is geef ik nu Cavom-brokken bij, lijkt me toch niet een oorzaak omdat er in Cavom geen chemische toevoegingen zitten. Hij heeft inmaiddels plastic voerbakken.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "nikkelallergie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

mss dat die dan allergisch is van een bepaalde product dat in die voeding zit? en je drinkenbak is die ook plastiek dan? of van je ketting kan ook nikkel inzitten.

geef het twee drie weken eens de tijd, dan kan je nagaan of het inderdaad van zijn voerbak komt, en neem een leren halsband. als je een roestvrije hebt.
dan kan je dat in ieder geval uitsluiten, gaat het niet over, kan je verder zoeken.
3 doggies 
mijn vortige hond had hier last van heb toen andere stenen bakken gekocht en probleem was over........

wacht even, ik weet het niet zeker maar geef je wat advies.
iedere keer als je Fedor gegeten heeft, moet je zijn neus schoon maken, het kan zijn dat er etensresten op zijn neus zijn achter gebleven. en dat kan een bacterie veroorzaken, waar door zijn neus geirriteerd kan zijn geraakt.
wat je kan doen....
bij de drogist of apotheek, NESTOSTYL halen, iedere dag een likje op zijn neus inwrijven, heus dat helpt. ik wist dat ook niet, maar Bamse heeft ook een vervelende neus gehad. ik heb er dagelijks een week NESTOSTYL op gesmeerd en na een paar dagen zag ik al resultaat.
van bamse kwam het ook door het eten, er blijven dan etensresten achter op de neus. heus geen dolletje hoor.
nu doe ik iedere keer na een maaltijd zijn neus schoonmaken, niet leuk, maar voorkom dat er etensresten op achterblijven.
en nu hoef ik geen nestostyl meer te gebruiken, want echt haar neus is weer bewonderenswaardig.

Nestosyl heb ik in huis, dat smeer ik ook overal op, het wondertubetje heet het hier
Ga ik zeker doen. Ik ontsmet het nu met betadine, en hou de neus goed schoon. We zullen eens zien of nestosyl beter helpt. Dank je willemijn.
Hij heeft ook zo'n gevoelige neus, de meeste Landseer hebben zwart pigment op de hele neus, Fedor heeft er roze vlekken in, dus echt wit, voorzichtig mee zijn dus.
3 doggies 
zonnetje : ik heb nooit een metalen voerbak gehad
en ga het ook nooit halen
metaal is volgens mij ook niet goed
je eet toch ook niet van een metalen bord?? toch
je hebt er goed aan gedaan !

Wanwege het formaat lag een metalen bak voor de hand. Maar ik twijfel of het daar aan ligt, het gaat namelijk nog niet echt weg.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "nikkelallergie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?