Hallo allemaal,
Ik lees regelatig met jullie mee en heb al vele tips gelezen!
Onze hond ,3 jaar, heeft een groot verdegingsdrang.
Als ik boodschappen heb gedaan en die staan op de grond om opgeruimd te worden ,gaat Bob er bij zitten.
Met een houding van dit is van mij.
Ook gaat hij grommen en vliegt achter onze kat aan zodra die er bij in de buurt komt.
Ik ga sinds kort naar de hondenschool met hem.
En hij doet het super goed !!
Zit,af ,blij ,wachten alles vind hij leuk om te doen.
Hij kan nu zelfs van afstand af en wachten tot ik zijn voerbak neer zet.
En de boodschappentas staat niet meer op grond!
Maar soms overkomt het me en zet ik een tas met iets van eten erin op de grond (dit is soms maar 1 stukje ontbijtkoek) en daar zit meneer gelijk weer te grommen.
Ik ben benieuwd of jullie nog een aantal tips voor me hebben.
Het is erg vervelend als hij gromt en zijn tanden laat zien aan me.
Bedankt alvast !!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond gaat bij eten (boodschappen ed ) grommen en verdedigen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Dat is inderdaad vervelend..
Je bent al goed bezig door de hond te laten wachten voordat hij mag eten!
Maar als je het eten uiteindelijk neerzet, geef jij dan ook ''toestemming'' het commando dat hij het mag pakken? want dat ik ook belangrijk!
Je moet ervoor zorgen, dat als je de tas met eten op de grond zet, dat hij er niet bij kan! dus ook de kans niet krijgt om het te verdedigen...
zet de tas neer, blijf erbij! komt de hond, blokker hem! zorg dat de tas van jou blijft! zolang de hond naar de tas blijft kijken wilt hij de tas ''veroveren''
Pas wanneer de hond van de tas wegloopt kun je van de tas weglopen.. Komt je hond dan terug naar de tas toe gelopen, meteen voor de tas gaan staan!
Iemand anders kan ook helpen,, wanneer jij voor de tas staan kan iemand anders de hond naar zich toe roepen, en hem hiervoor belonen! want je beloont hem dan dat hij aandacht heeft voor iets anders dan de tas met eten!

Of tas met boodschappen in de keuken, hond uit te keuken.
gooi wat brokjes ofzo de kamer is, hier zal die achteraan gaan en koppel er een commado aan van " kamer" ofzo...
Ook handig als je binnenkomt met een tas met boodschappen dat niet gelijk ze neus in je tas zit.

Zet de tassen als je binnenkomt "boven z'n niveau", op een tafel of zoiets, niet op de grond.
Bedankt dat jullie met mij mee wilde denken.
Ik ga de tip van Laura zeker uitproberen.
We blijven gewoon lekker door trainen en ik blijf alert met tassen met eten
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hond gaat bij eten (boodschappen ed ) grommen en verdedigen." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?