Hond en 4 kleine kinderen op camping was succes!

10 reacties

Fam. van E

9 augustus 2010, 20:40

We zijn weer terug van 3 weekjes kamperen!
Een paar weken terug plaatste ik een vraag of het wel te doen was, zeker omdat Issa nog zo springerig is naar vreemden.
Maar het was echt een succes! Issa paste zich vanaf het eerste moment naadloos aan! We hebben een sjorband tussen 2 tentstokken (helemaal in de grond geslagen) gespannen en vervolgens een riem (staaldraad) als loopband. Ze had dus een hele rechthoek tot haar beschikking. 's Nachts sliep ze onder de caravan (kon ze ook komen met de riem). Ze is thuis ook gewend om buiten te slapen, dus voor haar normaal. Ze was superrustig tegen vreemde kinderen (die bijv. een bal wilden pakken in haar territorium). Ze keek er niet eens naar.
Vreemde mensen vond ze wel interessant en meningeen is afgedropen met vuile vegen op zijn/haar kleren. Terwijl ik van tevoren zei "ik zou haar maar niet aanhalen" . Eigen schuld dan hoor.
De eerste week liep ze 's avonds regelmatig los (we stonden toen ong. alleen op een veld samen met 3 vrienden met hun gezin). Ik heb toen gevraagd of ze haar helemaal wilden negeren. Dat deden ze keurig (6 volwassenen) en na een tijdje plofte ze neer en vroeg geen aandacht meer. ZE KAN HET DUS WEL!!
Ze heeft ook 2wk heerlijk gespeeld met de jack russel van de oom/tante die ook mee was. Ondanks het verschil in grootte!
De tweede week kwamen er meer caravans en honden bij, dus hebben we haar niet meer los gelaten. Jammer dat we niet meer konden oefenen in negeren, maar ja, regels zijn regels.
Het voordeel was weer wel dat de overburen (een beaglekennel en kenner van berners) Issa in de gaten hielden als we even een paar uurtjes weg waren.

Issa's vakantie in beeld... Zegt genoeg...


http://www.mijnalbum.nl/Foto-DKOZ6JHB-D.jpg

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond en 4 kleine kinderen op camping was succes!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Yvonne

9 augustus 2010, 20:43 3 doggies

Oh fijn hé dat het zo goed ging. En die foto? Schitterend :-D

joke&taat

9 augustus 2010, 20:44 3 doggies

wat fijn dat het zo goed ging
en die foto echt lache ik heb vakantie
liefs joke

Japjes

9 augustus 2010, 20:56 3 doggies

geweldig :-D heerlijk dat jullie zo genoten hebben :-D

Dobrygoedgekeurde fokker

9 augustus 2010, 21:43 3 doggies

Fijn dat het zo goed ging, :-)

haha leuke foto ook

YmY en de bende

9 augustus 2010, 21:46 3 doggies

Ik wist wel dat het goed zou gaan!
Met 4 kleine kinderen zijn jullie zelf behoorlijk stressbestendig en is Issa ook wel wat gewend. Dat scheelt.

Fijn dat het een succes was
Nu zal ik even je foto's gaan bekijken

debbie & zoe

9 augustus 2010, 21:47 3 doggies

wat fijn dat jullie zo genoten hebben! en een geweldige foto :-D

YmY en de bende

9 augustus 2010, 21:48 3 doggies

O, het is er maar eentje
Had een album vol verwacht haha

Maar ik vind het een hilarische foto!
Gewéldig, dat is pas het vakantiegevoel :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hond en 4 kleine kinderen op camping was succes!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^