bedje niet knus genoeg Nina??

7 reacties

Kimberley

20 februari 2009, 19:43

vanochtend werd ik wakker omdat Nina heel onrustig was. ze slaapt bij ons in de kamer in haar mandje.
ik hoorde haar krabben dus dacht ze kan haar ei niet kwijt. ik dacht even piepen, zie ik dat Nina plaats probeert te nemen in mn sporttas die open stond, waar nog kleren in zaten van het afgelopen weekend (we waren een weekendje weg :-) en ik heb de tas nogsteeds niet uitgeruimd hihi) ze stond er dus in de kleren te krabben om een lekker bedje te maken. nu heeft ze in haar mandje ook een lekkere fleas deken dus dat kan het niet zijn.
ik was helemaal verbijsterd. de sporttas stond naast haar mandje. misschien was ze slaapdronken of aan het slaapwandelen haha. dus ik zeg: Nina! bedje! en ze springt uit de tas en gaat weer in haar mand liggen...
echt een gekkie is die Nina van ons af en toe
haha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bedje niet knus genoeg Nina??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jo

20 februari 2009, 19:49

nee hoor ze is niet gek.
maar wel heerlijk eigenwijs haha.en mischien denk ze wel dat jullie weer weg gaan met die sporttas.
lieve groetjes jo en haar rakkers ;-)

.

20 februari 2009, 19:51

hahaha lief is dat.
Saba van ons deed dat ook altijd,als je iets op de grond liet slingeren qua kleren of wat dan ook,maakte die meteen zijn nestje er.Heel vakkundig en precies alles op zijn plekje leggen en dan er heerlijk op liggen.
Soms was de tijd dat die bezig was met het nestje voor elkaar krijgen langer dan dat hij er op lag.

Groetjes Marianne

Kimberley schreef het onderwerp

20 februari 2009, 19:55

haha. misschien moet ik voorlopig haar mandje vervangen met de sporttas. voor de verandering. haha
zie het al voor me. nina bedje! en dan springt ze in de sporttas :-D

hatje

20 februari 2009, 19:59

Maar goed dat je het in de gaten had :-) Voor hetzelfde geld wordt je de volgende ochtend wakker en ben je d'r kwijt. En als dat boefje dan mooi besluit on niks te laten merken, had je nog lang kunnen zoeken, haha!! :-)

Anita

20 februari 2009, 21:00

Volgens mij is ze gewoon heel slim... :-D :-D
Ze wil zeker weten dat ze mee kan op vakantie
of met een weekendje weg. Ze wil alleen maar even
laten weten dat ze er klaar voor is! :-D :-D

Groetjes, Anita.
Knuf van Spike.

geen lid meer

20 februari 2009, 21:10

whahahahaha

jullie hebben natuurlijk in het bij zijn van haar
naar de film home allon gekeken
en ja dan neemt ze voorzorg maatregelen natuurlijk
:-D :-D :-D

groetjes els spikey muis en chenna

Kimberley schreef het onderwerp

20 februari 2009, 21:21

hahaha Nina heeft de smaak van vakantie te pakken. we waren afgelopen weekend met haar naar brussel en we hadden haar daar in de stad vaak in een tas. ze wil er volgens mij idd zeker van zijn dat ze weer meegaat mochten we dit weekend weer op vakantie hihi

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "bedje niet knus genoeg Nina??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^