We hebben rond gebeld en toen was het zoiezo al te laat voor de morning after prik want dat moest die maandag op zijn laatst.
We zijn wel bij onze dierenarts gebleven en hebben vandaar een echo gemaakt en ze is inderdaad drachtig van in elk geval 3pups.
Met het beestje zelf gaat het perfect.
Er zal vast gezegt worden dat het belachelijk is en dat het stom en dom is maar we konden vrij weinig doen. Je wilt het beste voor je beestje en er waren vrij weinig keuzes. We houden haar goed in de gaten ook bij de DA maar tot nu toe verloopt alles voorspoedig.
Ik denk laat toch een berichtje achter maar ik hoop dat jullie me niet uit zullen schelden voor weet ik veel wat want daar ben ik niet blij mee. En dan zal ik zoals jullie begrijpen hier ook niet meer reageren.
Nogmaals wij willen het beste voor ons beestje en we hebben naar verschillende artsen gebeld en overleg geplaagd.
Senna is inmiddels ook al ruim 1jaar, we wisten niet precies hoe oud ze was maar de DA verzekerde ons dat ze minimaal een jaar is.



