hallo allemaal,
ik was vandaag aan het wandelen met onze chihuahua's en kom dus een man tegen met een engelse bulldog ik denk dat hij een kilo of 9 a 10 weegt.
hij liep gelijk met volle vaart op mij af om de hondjes kennis met elkaar te laten maken dus ik wijs hem er op dat mijn hondjes een beetje fel zijn in het gedrag naar andere honden toe en zich nog graag willen verdedigen doormiddel van grommen en van zich af happen.
dus ik zeg mijn hondjes zijn een beetje fel naar andere honden zeg hij dat is geen probleem ze zijn van het zelfde ras!!!
ik kijk naar zijn hond en zeg sorry wat bedoel je? je hebt een engelse bulldog hoe zo het zelfde ras???
hij zegt ja" mijn hondje is een kruising engelse bulldog chihauhua !!!
ik zeg dat maak je mij niet wijs hoe kan je nou een bulldog kruisen met een chihuahua ???
hij beweerd dat de fokker waar hij zijn hond vandaan heeft alleen maar chihuahua's en bulldoggen fokt.
dus ik zeg ja maar toch wel appart van elkaar.
ik kan met het niet voorstellen een chihuahua op een bulldog ???
nou mensen of ik ben een beetje gek maar kan met het niet voorstellen!!!
maar hij is er heilig van overtuigt dat hij een kruising chihuahua engelse bulldog heeft.
wat vinden jullie ???
groetjes wendy



3 doggies








