Aqua Coolkeeper, doe ik wat fout ?

34 reacties · pagina 2 van 2

Hanke

21 juli 2010, 14:41 3 doggies

N.a.v. tip van Loes:

(hopen dat het lukt de foto te plaatsen O-) )

http://www.hondenpage.com/foto/foto/small81939.jpg

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aqua Coolkeeper, doe ik wat fout ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mexx

21 juli 2010, 15:10 3 doggies

@ Ilja, waarom ik Mexx niet helemaal nat maak steeds? Dan mag hij het huis niet meer in aangezien ik laminaat heb en voordat Mexx echt nat is moet hij echt doorweekt worden en duurt het erg lang voor hij iets droger wordt. Dit werkt perfect :-D

Toos (en boxer Kiara)

21 juli 2010, 15:17 3 doggies

K vind 10 minuten ook te kort, dan was hij hierook nog net zo plat,
k laat m ruim een half uur tot drie kwartier in het water liggen tot de band echt "opgezet " is , en dan werkt ie wel een paar dagen.

Doe Maar Koel (.nl) (gast)

26 juli 2010, 15:14

Ik zet de tuinslang op mijn hond en die is voor het eerste uur afgekoeld. En dat werkt ook prima met een dikke vacht. Aan de tuinslang heeft ie een hekel, maar aan de verkoeling niet. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aqua Coolkeeper, doe ik wat fout ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^