
Zoals jullie wel weten staat Dobby nu op vis. Taste of the Wild vis brokken, en Nature Diet vis "blikvoer". Maar, ik heb begrepen dat op de markt in Rotterdam je ook goedkope vis hebt. Dat lijkt me veel gezonder dan blikvoer. Het is dan wel geen kvv, maar voor mij misschien wel te doen.
Maar, welke soorten vis mag een hond mét graat hebben? Of alleen haring? Anders moet ik gaan fileren, en dat heb ik nog nooit gedaan, dus of dát goed zal gaan?? Eventueel zou ik het kunnen kopen, en dan fileren, en in de vriezer mieteren, dat zou nog kunnen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke vis mag mét graat?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Hey,
Ik weet van Angela dat je sardienen en makreel gans mag geven (Dus met graat, als het rauwe vis is) of je iedere vis kan geven met graat weet ik niet.
Cindy
3 doggies 
Ik zou zelf geen verse vis geven als je hond op brokken staat. Dan eerder een KVV met vis.
Maar in principe mag je hond alles hebben, ik zou alleen geen vis halen met van die scherpe pinnen eraan. Het beste is de vette vis vanwege de Omega 3. Zalm, Sardines, Forel, makreel, (pan)haring, kabeljauw.
Zolang de vis rauw is, kun je de vis met graat gewoon geven. Verse vis wel eerst invriezen 1-2 weken i.v.m. parasieten die op de vis zitten. Die worden gedood als de vis een tijdje is ingevroren.

KVV met vis ligt hier helaas niet in de winkel. Dat kan alleen besteld/bezorgd worden, en mijn vriezer (1 kleine la voor de hond) kan dat niet aan. Deze vriezer is overigens al 15 jaar oud, dus als hij de geest geeft komt er écht een grotere. Maar nu nog even niet.
Hoewel dat Nature Diet "blikvoer" dus wel vis smaak heeft, heb ik toch liever dat hij én brok én verse vis eet. Al is het maar 2 of 3 keer in de week.
3 doggies 
Teveel vis is ook niet goed voor een hond he. Een hond is van nature geen viseter (behalve bepaalde rassen). 1x In de week is goed vanwege de omega 3. Als je vis geeft, zou ik dit wel op een aparte dag doen. Ik zou dan wel eigenlijk graat eruit halen (of alleen maar een zalmmoot o.i.d. geven), omdat de maag minder sterk is op brok.
3 doggies 
Een vette vis kan ook, dus vis uit blik. En ook inderdaad maar 1x in de week

Tja, we zijn op het moment aan het elimineren. Alleen moeten we nog even door omdat die sukkel van een hond nu rode oren heeft door de sloot. Als hij de sloot-ellende voorbij is ga ik óf rund óf kip toevoegen om te kijken of hij daar tegen kan. Het is dus ook niet permanent. Tenminste, dat hoop ik. Ik ga er maar van uit dat hij niet overgevoelig is voor én rund én kip.
3 doggies 
Oke, voor tijdelijk kan het wel dan... Vis uit blik kan idd ook, geef ik ook wel eens. Het is alleen niet rauw.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke vis mag mét graat?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?