Aliëns in de achtertuin

21 reacties

Hetty & Skipper

3 juli 2010, 23:16

Wij maken me toch ook iets mee vanavond zeg! Zijn we lekker in de achtertuin aan het spelen nadat we terug zijn gekomen van onze avondwandeling en zien we ineens iets heel vreemds zweven door de lucht!



We wisten niet wat het was maar moesten het toch van dichtbij bekijken.



Myla wist het zeker, ze deinsde terug uit en zei tegen mij "Oh Rowan help! Dat zijn vreemde aliëns! Die willen mij komen halen en me meenemen naar een andere planeet!". Ze wilde er niets van weten.



Ik dacht gelijk, hee mijn kleine Myla mag niet worden meegenomen dus ik ben op jacht gegaan en zoals jullie zien kan ik dat goed hoor. Hoog of laag, het maakt mij niet uit. Ik jaag alle spoken, uhm sorry ... aliëns voor mijn kleine Myla weg hoor!



Ze kwam nog even bij me schuilen maar ik heb tegen haar gezegd, "laat me nou maar even mijn gang gaan meisje. Dan zijn die rare aliëns snel weer weg en kunnen wij weer samen ravotten".

Dat deed ze ... en hierop volgde mijn prachtige acties!





En nu de laatste paar nog!



Maar nu is het weer opgelost en ga ik snel in de afgekoelde avondlucht even met Myla en Micky spelen hoor.

Bedankt voor het kijken en ik hoop dat de aliëns die ik weg heb gejagen niet bij jullie op bezoek komen vannacht.

Groetjes Rowan!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aliëns in de achtertuin" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobber!!!

3 juli 2010, 23:17 3 doggies

Wat een super leuke foto's! En wat een lol met zn allen ;-).

YmY en de bende

3 juli 2010, 23:17 3 doggies

Wauw, wat een prachtige foto's! Vooral die laatste!

Wat ben jij een held Rowan, wat fijn voor Myla dat ze zo'n goede bechermer heeft!

Bbii

3 juli 2010, 23:19 3 doggies

Haha grappig verhaal! :-D
De foto's zijn mooi. ;-)
Als ze tot bij mij komen, blaas ik ze wel eens terug. :p

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

3 juli 2010, 23:19 3 doggies

Wat stoer van je Rowan om die vervelende aliens weg te jagen voor myla.
Je bent echt een held voor haar.
Zo kunnen jullie weer heerijk spelen zonder die enge dingen.

Hetty & Skipper schreef het onderwerp

3 juli 2010, 23:25

@YmY, die laatste foto was ik ook blij mee hoor. Sta ik eindelijk eens mooi in actie op ...

Laat Matchy maar niet lezen dat ik Myla vanavond zo in bescherming heb genomen. Matchy liefje, voor jou doe ik ook alles he. Dat weet je!

De Mecheltjes clan

4 juli 2010, 00:24 3 doggies

Geweldig hoor, kijk dat is nou eens een echte held. Die neemt zijn meisje in bescherming voor rare Aliens.

Hetty geweldige foto's(en dat in het donker)en verhaal. Super hoor.
De actiefoto's zijn heel mooi, maar Rowan met die bel tegen zijn neus aan is geweldig.Zeker een vergroting waard.Daar werd ik meteen verliefd op.

YmY en de bende

4 juli 2010, 00:28 3 doggies

Ik ga ook een camera halen met zo'n grote toeter erop zoals jij die hebt. Mijn foto's worden al zwart als het nog maar een beetje schemerig is!

Hannie met Beer en Chelsea

4 juli 2010, 00:28 3 doggies

Gaaf zeg!

Ieder foto'tje ziet er zo mooi uit, best apart
hoe een foto meer als 1000 woorden kunnen zeggen ;-)

Bovendien hebben jullie 't leuk gehad zie ik!

Hetty & Skipper schreef het onderwerp

4 juli 2010, 01:19

Dank jullie wel voor de reacties allemaal!

Ja je moet wat als galante hond he. Mijn kleine Myla meis hoeft niet bang te zijn voor vreemde zwevende wezens. Die zal ik wel wegjagen voor haar ... niet te moeilijk over doen. Zwevende gekke dingen weer weg, Myla en Rowan weer samen spelennnnnnnnnn!!!!

Liesbeth

4 juli 2010, 08:14 3 doggies

Rowan had het er maar druk mee :-) Mooi van kleur de fotos' en.......actie :-D

janny

4 juli 2010, 09:21 3 doggies

Geweldig jullie hebben de aliens weggestuurd :-D Wat een supergoede reactie van je hoor :-D Vanavond maar even heel goed bij ons naar buiten kijken of zij niet bij ons komen.

Haike & Acha

4 juli 2010, 09:21 3 doggies

Rowan, ik zie die aliens hier ook soms!! Maar ik heb jou hulp niet nodig hoor, daarin ben ik ook een held!! poot Acha!


Mooie foto's O-)

corrie koopman

4 juli 2010, 09:23 3 doggies

Wat een mooie foto"s En de aliens weg te jagen vind ik super van je. :-D

< Liesbeth & Igor >

4 juli 2010, 09:45 3 doggies

Leuk he, die grappige belletjes, wordt hier ook gewaardeerd als er hier in de tuin wordt geblazen..... ik bijt ze ook altijd stuk, helemaal niet eng, leuk juist, ik wil altijd meer! Ballonnen zijn ook zo leuk, alleen die probeer ik juist heel voorzichtig te pakken en toch geven ze me soms een hard geluid! Nu doet vrouwtje water in de ballonnetjes, krijg ik in plaats van een knal een douche! Was wel even raar de eerste keer, hahaha.


Hetty, wat een mooie foto's van mooie honden!

Japjes

4 juli 2010, 10:03 3 doggies

hahahahaha geweldig.
gelukkig hebben jullie alle aliens verjaagt :-D
prachtige foto's :-D

Betina van der Zanden

4 juli 2010, 15:39 3 doggies

Ja, Rowan heeft ze allemaal weggejaagd hoor, ikke Micky was te druk bezig met het verzetten van wat grondwerk, ;-) Dat mag ik wel niet van het vrouwtje, maar tja, die waren druk bezig met op Rowan letten en Myla tussen d'r benen weg te jagen. En dan grijp ik soms mijn kansen wel hoor, maar ook Hetty was niet op aan het letten, want foto's van mijn zware, noeste arbeid zijn er niet, hhahahahaha, is ikke stiekum wel blij mee hoor, want tja, dan ben ik in ieder geval niet op heterdaad betrapt, want als dat gebeurd is vrouwtje niet voor de poes hoor ! hoe dan ook, lol hebben we er achteraf wel zeker meegehad, we, Rowan en ikke, hebben Myla toch maar even uitgelegd dat het geen aliens waren, maar belleblaas belletjes, die vrouwtje aan het maken was. SUPERLEUK!!! ik heb er uiteindelijk toch ook nog een paar gevangen, gewoon om Myla te laten zien dat het niet eng was, maar juist leuk.
Groetjes Micky.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Aliëns in de achtertuin" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^