Boomer een ras?

10 reacties

Hallo ,ik heb een vraag over de Boomer (ik heb er zelf 1)Het staat hier onder een ras ,niet dat ik het erg vind maar het is niet officeel een ras (ik hou nu maar de oren van mormel m,n boomer dicht O-) )

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Boomer een ras?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mandy & Bram.

15 juni 2010, 21:56

Nee, want een boomer is een kruising tussen 2 soorten gezelschapshonden! ;-)

Jacqueline & Amy

15 juni 2010, 21:58 3 doggies

Nee is ook geen ras...Maar ik zeg wel altijd dat ik een echte BOOMER heb O-)Ze is net zo lief en leuk als een rashond..hahahaha

Ineke Bertholet

15 juni 2010, 21:58 2 doggies

Goh,wist ik helemaal niet.
Dom hé?
Groetjes Ineke en Lotte

Anoniem (gast)

15 juni 2010, 22:02

Klopt sinds kort heb ik dat ook gehoord.Heb zelf ook een boomer.Het is gewoon een verzamel naam volgens mij

annemarie kroes

15 juni 2010, 22:43

Ach rashond of niet..zelf hebben wij een rashond een beardie en twee vuilnisbakjes....waar het omgaat is dat ze lief zijn....persoonlijk kijk ik altijd naar het koppie en weet ik gewoon .....jij past bij ons!

Evelien & Midas

15 juni 2010, 22:49 3 doggies

Daar gaat het ook om

Het is eigenlijk gewoon een soort 'verzamelnaam' voor gekruisde kleine hondjes. (met vaak wat langer haar) zoals shih tzu x malthezer
of malthezer x yorkshire terrier enzovoort!
;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

15 juni 2010, 23:37 3 doggies

Nee dit is idd geen ras, maar een door de broodfok bedachte term om dit soort kruisingen als rashond te verkopen (levert meer geld op). En mensen trappen er dus ook in. Boomer staat hier wel als 'ras', omdat mensen met kleine kruisingen daar hun hondje onder kunnen zetten; het is min of meer een algemeen geaccepteerde naam geworden voor kruisingen van kleine honden.

Mormel,s baasjes Claire & Jasper schreef het onderwerp

16 juni 2010, 01:57

Ja weet het maar maakte alleen deze forumvraag omdat ze hir wel onder ras staan ,en idd ik denk er ook zo over als ze maar lief zijn

O-)gr Claire pootjes van Mormel de boomervuilnisbakkehond (hihi)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Boomer een ras?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^