jaaa! we krijgen een puppy!!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

jaaa! het is eindelijk zo ver! We krijgen thuis een puppy :-D :-D :-D over 5 weken is ze 8 weken oud en dan mogen we haar ophalen! we hebben al een afspraak gemaakt om haar op tehalen O-) (19 juli)Eerst gaan we nog op vakantie en 1 week daarna gaan we haar ophalen! ik ben suuuuper blij :-D

Ze heet Laika en is op 23 mei geboren. Ze is een kruising tussen een friese stabij en een border collie. Ze komt bij heel aardige mensen vandaag en alle puppy's krijgen daar super veel aandacht van hun en van hun kinderen.


Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "jaaa! we krijgen een puppy!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

Ik heb nog wel een paar vragen:

- De baasjes van lara gaan 25 juli op vakantie, we hadden afgesproken dat lara als hun op vakantie gingen, dat wij op lara zouden passen. (1,5 week) Hoe kunnen wij dit samen met die 2 het beste aanpakken?

- half september begint bij ons de puppy cursus weer, Dit betekend dat Laika 4 maand is als ze aan de puppy cursus begint, kan dit als we thuis goed oevenen en als we haar goed gaan sosialiseren?

Groetjes Kim

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

owja, deze cursussen willen we met laika gaan doen:

- puppy cursus
- A cursus
- B cursus
- behendigheid

en dan misschien nog een andere leuke cursus :-D

honden page profiel JonneJonne 3 doggies

honden foto van Jonne

Leuk hoor, gefeliciteerd! Wij kunnen onze pup (een border collie) 16 juli ophalen, dus zitten we ongeveer in dezelfde fase haha.

Zijn er geen hondenscholen in de buurt die wel doortrainen? Op zich maakt het niet veel uit hoor, als je in die eerste fase maar goed socialiseert. Dus veel nieuwe situaties op een positieve manier leren kennen :-)

honden page profiel Annemiek & DieselAnnemiek & Diesel 2 doggies

honden foto van Annemiek & Diesel

ik kreeg mijn Diesel pas toen hij 3 maand was en toen zij we vrij snel op puppycursus gegaan en ging heel goed.

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

bedankt voor je reactie :-D Wat leuk dat jullie ook een puppy krijgen :-D Er zijn wel hondenscholen wie doortrainen, maar tot eind juli...... daar hebben we dus niks aan :'(

Lara komt in het begin ook 1,5 week hier dus dan word ze al wel een beetje gesosialiseerd thuis :-D

verder willen we: naar de trein, naar het bejaarden tehuis, naar andere honden van fammilie/kennissen en ook gaan we naar onze neefjes/ en nichtjes vanaf 7 maand oud :-D owja, en ook nog aan harde geluiden zoals vuurwerk. Missen jullie nog wat? dan zou ik het graag horen want dan plannen we dat er ook nog tussen :-D Maar we maken het natuurlijk niet al te druk voor het puppy ;-)

Groetjes Kim

honden page profiel JonneJonne 3 doggies

honden foto van Jonne

Nou komt vast goed... Je kunt ook nog bijvoorbeeld naar de stad of naar de markt en lekker meenemen naar hondenuitlaatveldjes ofzo.

honden page profiel Hannie met Beer en ChelseaHannie met Beer en Chelsea 3 doggies

honden foto van Hannie met Beer en Chelsea

Wat leuk dat je een pup krijgt :-D

Voordat ik op cursus ging met beer heb ik al de basiscommando's geoefent. Hij kon ze dus al voordat hij op cursus ging. Als je gewoon iedere dag wat doet aan de socialisatie dan moet dat geen probleem zijn :-)

Veel plezier :-D

honden page profiel Bugs      **Taz**Bugs **Taz** 3 doggies

honden foto van Bugs      **Taz**

wat leuk een pup erbij!
ga maar leuke dingen doen met je pup

honden page profiel ingeinge 3 doggies

honden foto van inge

aaaah wat leuk!!! Gefeliciteerd!!!! :-D

honden page profiel Ineke BertholetIneke Bertholet 3 doggies

honden foto van Ineke Bertholet


Van harte gefeliciteerd,en wat is het een schatje O
Wens jullie heel veel plezier en haar een lang en gezond leven.
Groetjes Ineke en lotte

honden page profiel hondenvriendjehondenvriendje 2 doggies

honden foto van hondenvriendje

leuk leuk leuk
ik ook :-D

honden page profiel      Evelien & Midas Evelien & Midas 3 doggies

honden foto van      Evelien & Midas

Gefeliciteerd wat een lieverd!
heel veel plezier met haar en heel veel succes met wachten!

honden page profiel JapjesJapjes 2 doggies

honden foto van Japjes

gefeliciteerd :-D

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

allemaal bedankt voor de complitmentjes :-D We hebben er echt suuuper veel zin in! (owje, ik kan nu al niet meer wachten en we moeten nog 5 weken :'( ) maar we gaan binnenkort alle spulletjes halen enz. de voorpret is hier volop bezig :-D

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Gefeliciteerd met de pup.Heel veel plezier met haar.
En een leuke naam :-)

honden page profiel Charlotte en de WitjesCharlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Charlotte en de Witjes

HOERA Gefelciteerd!!! Nu is het aftellen geblazen :-))))

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

bedankt allemaal :-D toch had ik nog weer een vraag "bloos":

we wonen buiten af, in een wat het eerder was, een boerderij. Nu hebben we het huis en de grond zegmaar opgedeeld in 2 huizen, er zit ook een hek tussen (snappen jullie het?)

Nu hebben onze buren 2 poezen. Hun zijn helemaal bang dat de hond niet goed gaat met de poezen en dat de poezen dan weglopen :'( Het zijn wel buiten poezen en ze lopen ook op ons terrein (tja, ze mogen sinds 1 week niet meer binnen komen O-) )

Wij zien hier geen probleem in, als de hond en de poezen maar gewoon op eigen grond blijven. Wij hebben thuis alles afgezet zodat de hond niet weg kan lopen. Maar die poezen lopen steeds bij ons, ze klimmen over het hek en de schutting heen.......... Wat kunnen we hier aan doen? ik bedoel zodat de buren niet meer zo overstuur zijn? (hun poezen zijn er al wel 5 jaar)

Groetjes Kim

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

heei Kim,

GEFELICITEERD MET JE PUP! :-)
wat een lieverd zeg :-D

en je hebt toch nog een andere hond? een boxer? gaat die wel goed met de katten van de buren?
want vaak neemt de pup het gedrag over van de hond die al in huis is

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

VAN HARTE GEFELICITEERD met Laika!
Nu maar wachten tot 19 juli...

honden page profiel -Iris & Tommy--Iris & Tommy- 3 doggies

honden foto van -Iris & Tommy-

Heeei,
gefeliciteerd !!

leukleukleuk al die voorpret !

ga al vast lekker de naam / hier / zit / af / beetje volgen / netjes mee lopen oefenen !

en wat leuk dat je behendigheid wil gaan doen. ;-)

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

hihi ik heb er ook echt super veel zin in :-D

@ Uma: (even gekopieerd van mijn profiel): Onze buren hebben ook een puppy, daar ga ik iedere dag ong. 1 uur heen. Ik ga dan met haar spelen en comando's leren. Ook mag ik mee op puppy cursus, soms mag ik zelf ook de puppy cursus lopen! We hebben Lara 15 mei opgehaald (ik mocht mee, omdat wij de "peetouders" van Lara zijn) Ik heb echt al een heleboel dingen geleerd van de puppy cursus en natuurlijk ook van lara en van de baasjes van Lara. Lara is op 28 maart geboren. Het is echt een superlieve meid, die kleine Lara!

Dus Lara de boxer is niet onze hond. Ze is wel eens een halve dag hier maar dan zien de poezen Lara helemaal niet volgens mij.....

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker 3 doggies

honden foto van Uma & Joker

ow hahaha sorry ;-) dan had ik dat niet gezien.

hmm... als je de pup leert de katten te negeren... dan komt het denk ik wel goed allemaal :-)

honden page profiel Lorraine & KenzoLorraine & Kenzo 3 doggies

honden foto van Lorraine & Kenzo

GEFELICITEEERD!!.. Geduld is een schone zaak ;-)

honden page profiel SilvySilvy 3 doggies

honden foto van Silvy

leuk en wat een leuke hond zeg!!

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Je kunt zeker thuis socialiseren en alvast een 'zit' en 'lig' aanleren. Met Lara erbij kan ze ook goed socialiseren met andere honden. Ik zou ze wel veel uit elkaar houden, zodat Lara haar individuele aandacht krijgt en rust van de pup. Laika krijgt dan ook haar rust en leert ook zelfstandig dingen te doen, zonder steun van een oudere hond. Dus 1 wandeling samen en thuis wat spelen (geen uren, maar kort) en voor de rest uit elkaar houden.
Ik hoop dat het goed gaat, dat Lara een sociale hond is die andere honden tolereert in huis. Misschien eerst even op neutraal terrein kennis laten maken. Steun Lara als de pup te druk is; haal de pup dan weg.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Over de poezen... Een friese stabij kan jagen, een border collie kan drijven. Op zich zijn dit wel 'erfhonden' die goed met andere dieren kunnen opschieten, maar je moet ze wel goed socialiseren. De pup nooit achter de poezen aan laten rennen (wegjagen) of tegen de poezen blaffen. Blijf er dus altijd bij in de tuin en houdt de tuinbezoeken kort. Kijk hoe de dieren op elkaar reageren. Probeer de hond af te leiden, zodat hij niet gaat staren naar de katten. De katten vinden vanzelf hun weg wel. Als ze het niet leuk vinden een hond in de tuin, dan komen ze ook niet meer bij jullie in de tuin.

Qua socialiseren: denk aan alle geluiden, plekken en dingen die de hond moet meemaken... Verschillende soorten mensen (mannen, vrouwen, ouderen, kinderen van alle leeftijden, mensen met een handicap, mensen in uniform, mensen van andere culturen), verschillende soorten honden (allerlei rassen, jong en oud, reu en teef), andere dieren, verkeer, openbaar vervoer, geluiden zoals sirenes, vuurwerk, onweer, verschillende soorten ondergrond: hout, grind, tegels, zand, brug, klein tapje, lift, in de auto een ritje maken, etc etc....

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

waaw angela zo uitgebreid, super bedankt, hier leer ik ook nog eens van :-D :-D :-D Dat is voor de buren vast een gerust stelling O-)

De bench van Lara en Laika komt ook in een andere kamer te staan. Die van Laika op haar vaste plek op een ander kamertje speciaal voor Laika. Lara komt gewoon in de kamer. We willen een beetje proberen door eerst met Laika te gaan spelen en een kort rondje lopen zodat ze even kan plassen en poepen. En als laika dan moe is kan zij in haar kamertje in de bench of op haar mat gaan slapen. Dan mag lara er uit en kan zij uitgelaten worden en in de kamer en tuin spelen. Als Laika dan weer wakker word kunnen ze even spelen. Zo willen we het ong. de heletijd gaan doen. Als ze dan een keer tegelijk wakker worden gaan we ze gewoon samen uitlaten en mogen ze lekker met elkaar spelen :-D

toch nóg weer een vraag:
wat is de beste maat bench voor Laika? Ze zal ong. 45/50 cm schofthoogte worden ;-)


Groetjes Kim

honden page profiel EllyElly 2 doggies

honden foto van Elly

Gefeliciteerd!!!

honden page profiel Kim en Laika!Kim en Laika!

honden foto van Kim en Laika!

toch nóg weer een vraag:
wat is de beste maat bench voor Laika? Ze zal ong. 45/50 cm schofthoogte worden :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "jaaa! we krijgen een puppy!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
Volgende forumvraag: Foto's van puppy op mijn profiel:)
^