welke honden combinatie heb jij?

33 reacties · pagina 2 van 2

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "welke honden combinatie heb jij?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobber!!!

14 juni 2010, 12:28 3 doggies

Een kruising Appenzeller Sennen x Stabij (teefje van 2,5 jaar) en de hond van mijn broer die vaak bij ons is, is een Mechelaar! Hij is 3,5 jaar ongeveer. Dat weten we niet precies want hij komt uit het asiel.

Later komen er bij mij in huis sowieso Appenzellers (waar ik waarschijnlijk mee ga fokken) en misschien een enkele chihuahua ( ik vind het zulke leuke hondjes, maar geef mij de zwaardere chi maar :-D, niet de zogenaamde 'teacup').

...

14 juni 2010, 17:07 3 doggies

hier een labrador x golden retriever x friese stabij reu van 2 jaar
&
een labrador x berner sennen teef 12 weken

de reu is een grote goed zak en echt heel tolerant en ons teefje is echt een pittige tante die het echt heeft uitgevonden O-)

verder zijn het natuurlijk 2 schatjes ;-)

roy_C

14 juni 2010, 17:12 3 doggies

hier een boerboel reu van 3 een jack x chi teef van 6 en een york x chi van bijna een jaar O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "welke honden combinatie heb jij?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^