2 doggies 
@Tommie, hier is het zeker een bewuste keuze geweest en ik moet zeggen dat ik er zelf geen spijt van heb gehad. Wij hebben hem naar mijn idee ook niet ingezet omdat we geen zin hadden in bepaalde dingen. Zo hebben wij een paar weken naast onze hond geslapen die beneden in de bench lag, en zijn wij altijd opgestaan om de hond te laten plassen (toen wij weer boven sliepen hadden we zelfs een babyfoon aan staan).
De hond in de keuken kan niet bij ons, want de keuken is open. Gang is ook geen optie ivm de trap. Als wij weg moesten ging de hond dus in de bench. Vrijheid beknotten, ach het is maar hoe je het bekijkt, even slapen in de bench lijkt me niet zo'n probleem, en voor haar eigen veiligheid had ik haar liever in de bench. Onze hond was dan wel goed uitgeweest en kreeg een kong. Ze huppelde bij wijze van spreken de bench in. Moet wel zeggen dat ik thuis werk, dus ze zat er weinig in en ook niet heel lang. Als wij lang weg moesten/moeten gaat ze sowieso naar familie.
Tegenwoordig gebruik ik 'm niet meer en ligt ze los.
Maar goed, zoals ik al schreef, ik heb er geen spijt van gehad dat ik 'm heb gebruikt en ik vind er niets mis mee, tenzij er echt 'misbruik' van wordt gemaakt en de hond er heel vaak en urenlang in moet. Maar als hulp en veiligheidsmiddels, geen probleem.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bench of niet ?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?