
mogu allemaal,
iets wat me heel erg op valt als ik met buddy weg ben is dat je over het algemeen meer vrouwen met honden ziet lopen dan mannen, ook op de cursus was ik eigste man, en heb het idee dat hier ook niet veel mannen op de website komen, of minder dan vrouwen iedergeval. Niet dat dat erg is hoor, ben gek op vrouwen en kom liever vrouwen tegen als mannen hahaha, maar is gewoon iets wat me op valt. Als je al mannen tegen komt heb ik het idee dat ze even vlugde hond uitlaten en weer terug gaan, loop altijd wel met iemand mee die ik tegen kom, meestal wel onbekende, maar vaker vrouwen dan mannen (gelukkig :p)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "meer vrouwen dan mannen?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

vrouwen zijn van nature verzorgend, en willen in de meeste gevallen een hond, man gaat er in mee, als de hond er is, okee, willen ze ook nog wel even de hond uitlaten, dat is het.
niet iedere man, want als ik jou zo ziet zitten op je profiel foto ? dan ben je toch een van de weinige. haha

haahhha is me ook al opgevallen, maar voor mij is een hond iets wat ik al erg lang wil, en u eiindelijk heb. ben er ook veel mee bezig. tenzij ik gewoon niet kan door werk bv. probeer er ook overal mee naar toe te nemen, gelukkig heb merendeel vrienden wel een hond of vinden het niet erg als ik er meeneem. en als ik ga sporten kan ze helaas niet mee. Vind wel leuk dat er meer vrouwen als mannen zijn hoor

Ik moet zeggen dat het man/vrouw gedeelte bij mij op de hondencursus aardig verdeeld is.

Ik denk dat veel mannen full-time (overdag) werken en dus minder tijd hebben voor HP en de verzorging van de hond. Vrouwen werken vaker part-time en nemen dus de taken van het 'zorgen' op zich en lekker ff relaxen op HP. Tenminste, zo gaat het hier in ons gezin wel.

bij ons in de buurt lopen er juist meer mannen rond met de hond. al lopen de vrouwen hier wel meestal langer met de honden. in het bos kom ik wel meer vrouwen tegen.

Hier zijn het over het algemeen ook meer vrouwen
die de lange wandelingen maken,
maar ik denk ook dat het inderdaad komt doordat mannen meer fultime gaan werken, ...
Grtz

ik zeg niets.
wandel twee keer met mijn hondje dat ook bijna overla mee naar toe gaat.
smorgens bijna een uur en savons half uur tussendoor kijk ik wel wat ze nodig heeft.
maar ja zie ook vrouwen ff de hond eruit gooien in de nachtpon vaak nog.
hhahaha moest ik ff kwijd dusssssssssssssssss.
groetjes

bedoelde het niet ten nadellen voor ons mannen hoor, hahah valt me gewoon op dat ik overall meer vrouwen zie 
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "meer vrouwen dan mannen?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?