Beste allemaal
Ik heb een vraagje over de kong. We hebben een zwarte kong (niet zo groot, maar ons hondje is een 10 wk oude boerenfox) en ik weet niet zo goed hoe een hondje daar mee om kan (leren) gaan.
Ik vraag me af hoe ze het achterste gedeelte van een kong zou moeten bereiken om het eten er uit te peuteren. Hoe doen andere honden dat?
Haar tongetje komt maar maximaal (?) tot de helft en haar pootje past er niet in. Ik heb begrepen dat het in het begin gemakkelijk gemaakt moet worden maar als ik er losse brokjes in doe vallen ze er snel uit en is ze zo klaar. Ik heb ze ook al eens met een beetje pindakaas (mogen honden dat hebben?) wat vaster gelijmd maar dan duwt ze het verder naar binnen in een poging het te pakken te krijgen en dan kan ze er dus echt met geen mogelijkheid meer bij. Met als gevolg een gefrustreerd hondje.
Ik heb allerlei sites met recepten en tips bekeken dus als ze de kong leuk zou vinden dan gaat dat wel lukken maar om eerlijk te zijn vind ik het eigenlijk een beetje zielig... ze kan er gewoon niet bij en ik kan me ook niet zo goed voorstellen wat ze dan zou moeten leren.
Om het achterste beetje er uit te krijgen moet ze'm eigenlijk
oppakken en hard met de opening naar beneden op de grond slaan. Kan een hond dat leren? En zo nee, hoe zou ze het dan moeten pakken?
Mijn vraag is dus eigenlijk hoe een hond een Kong leeg kan krijgen..
alvast met dank, Anjo






