
hoi hoi
ik heb een oppaskindje van 3 hij is allergisch voor het stof dat er in dierenharen zitten zo ver ik t bergrepen heb altijd als hij hier was of buite een hondje aaide kreeg hij rode ogen en overal jeuk maar hij vind honden echt heel leuk en is er super lief voor!
zijn moeder zat er over na te denken een hondje te kopen want hij vind honden echt heel leuk maar ze wil niet dat het erger word ..
ik heb wellis gehoord over speciale kruisingen voor een allergisch iemand .. maar weet iemand watvoor kruisingen ? de moeder van shurancy vroeg me of ik t wou uitzoeken want ze wou ook een hondje maar dat kon dus niet.. kan iemand met ervaring mij helpen ?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help !! oppaskindje allergisch:'(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Er is geen 100% garantie dat een persoon met allergie tegen een hond kan. Er zijn wel hypo-allergene rassen die dus de kans op een allergische reactie verminderen, omdat ze ofwel minder/niet verharen of minder schilfers hebben. De haren zijn vaak niet eens zo zeer het probleem, de schilfers vaak wel.
De labradoodle is ontwikkeld voor allergische mensen. Je moet dan wel de originele labradoodle hebben en niet bij een of andere broodfokker of pretnestje of zo... Ze zijn zeer prijzig!

laat de moeder eerst haar kind goed testen waar voor de allergische reactie is, er is misschien meer aan de hand dan alleen honden schilvers. en na aankoop van een hond, zou het toch erg zijn als de hond toch weer weg moet.
dus eerst goed laten testen door een dermatoloog waarvoor de allergische reacties is.
3 doggies 
Ik hoop dat er een oplossing komt.Ik ben ook allergisch aan honden nochthans thuis altijd dieren gehad en honden en in 2000 toen ons Smurf bij ons kwam had ik toen haar haar groeide jeuk en lopende ogen en mijn neus vol puistjes huisarts zei ja allergisch aan honden,we lieten haar 6 a 8 keer per jaar scheren om dat tegen te gaan.Toen ze overleed was dat ook gedaan .Als we ons chihuahua'ken kochten zei ik dat en ze zeiden je zal daar geen last van hebben omdat hij zo klein is???Ja ja mijn gedacht...Na enkele dagen had ik weer prijs,maar daar voor doe ik ze niet weg he ik slik al elke dag 30 pillekens wel ja nu ééntje meer voor die allergie en nu is mijn neus redelijk soms eens wat jeuk maar is te doen,maar ze mogen nieks zwaars geven omdat ik ook hart patient ben maar ben blij mijn schatjes zijn bij mij en mijn allergie is stabiel.liefs Rina & Alexander likje en pootje van Turbo en Diezel
3 doggies 
Ik zou het eerst maar eens goed laten testen voor er een hondje komt want als het niet gaat kan de hond weer weg en dat is niet de bedoeling

ja ik zei al van misschien kan je eerst kijken voor een oppashondje die dan minder haaruitval heeft?
want hij vind ze helemaal geweldig en dat zijn ze ook
maar ik zei dat ze eerst moesten kijken en rina ik vind t wel heel speciaal dat je dan toch zoveel pillen slikt om je honden te kunnen houden
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help !! oppaskindje allergisch:'(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?