welk hondje past bij me ???

5 reacties

chloe (gast)

11 april 2010, 20:59

hey iedereen :-D
ik zou graag nog een hondje erbij nemen -heb al een teckeltje van 4 jaar :-) - ik weet niet zoveel van hondenrassen :'( dus weet iemand een klein ras dat niet veel beweging nodig heeft makkelijk te trainen is en redelijk sociaal ?
bedankt !!!
:-) :-) :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "welk hondje past bij me ???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mandy & Bram.

11 april 2010, 21:07

Ga je lekker eens even inlezen. Boeken, tests en internetsites genoeg. Kijk hier anders even tussen de rassen. :-)
Ik kan toch aan uit dit verhaaltje niet afleiden wat voor hond erbij jou gaat passen.....

Evelien & Midas

11 april 2010, 21:16

Je kan ook in de hondenwijzer hiernaast kijken.
dan kan je precies invullen wat je wil.

succes, :-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

12 april 2010, 10:21

Als je er niet veel van weet, dan moet je je er in gaan verdiepen! Koop altijd een hondje bij een goede fokker en niet bij een broodfokker waar ze verschillende nestjes hebben liggen en de moederhond nergens te bekennen is.
Kijk eens bij de rasgroep 'gezelschapshondjes'. Daar zitten veel kleine hondjes.

bc

12 april 2010, 11:27

wat wil jij eigenlijk een soort maltezer of meer iets anders je moet messchien beter zelf is kijken bij hondenrassen dat u aanspreekt O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "welk hondje past bij me ???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^