dogs 101

45 reacties · pagina 2 van 2

Esmeralda :)

3 juli 2011, 14:27

Jaa this heel leuk :-) grappig om allerlei rassen iets te weten te komen ;-) ook online kijken kan trouwens ook ;; http://animal.discovery.com/tv/dogs-101/ :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "dogs 101" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Betina van der Zanden

3 juli 2011, 14:38

ik vindt het een heel leuk en informatief programma, dit heb je ook over katten, cats 101, oook heel erg leuk om te zien. Ik ga vandaag dus echt niet kijken, ;-) zit de Tour de France te kijken.

Groetjes Betina

Eefje • Yuna

3 juli 2011, 14:42

Helaas weer de aflevering van Ugly Dogs, heb ik al 3x gezien haha

Mia

3 juli 2011, 15:35

Wat een leuke link. Ga meteen de rottweiler opzoeken!

Suze en de 3

3 juli 2011, 15:39

Leuk bedacht, helaas ook alweer overhyped. Daarnaast is het ook niet altijd helemaal de waarheid wat ze zeggen. Toch wel informatief, maar niet helemaal juist vaak.

Anoniem (gast)

3 juli 2011, 15:44

" hoop dat ze ook een over de tibetaanse spaniel maken ooit :-) dat zou ik echt super vinden! "

Er is wel over tibetaanse ;-)

Anoniem (gast)

3 juli 2011, 15:44

" Wat een leuke link. Ga meteen de rottweiler opzoeken! "



Rottweiler is echt knap verteld !

Eefje • Yuna

3 juli 2011, 15:55

" Leuk bedacht, helaas ook alweer overhyped. Daarnaast is het ook niet altijd helemaal de waarheid wat ze zeggen. Toch wel informatief, maar niet helemaal juist vaak. "


Kun je misschien een voorbeeld geven?
Ik vind het juist goed dat ze benadrukken wat voor baas, verzorging, tijd en woning een hond nodig heeft.

Suze en de 3

3 juli 2011, 16:43

Bij de volledige aflevering van de Dachshund werd er LETTERLIJK verteld dat de dachshund (teckel) goed te trainen was om op de kattenbak te gaan en dat ze in principe dus helemaal niet naar buiten hoeven. (Let op komt niet voor op de samenvattingsversie op youtube, zal je toch echt moeten downloaden oid)

Zo zijn er vaker 'foutjes' in rasomschrijvingen als dat sommige honden niet aan te leren valt om los te lopen, nooit met andere honden kunnen etc. Ik zal het eens gaan opschrijven. Ik kijk het heel veel, en vind het een goed idee maar er zitten gewoon fouten in waar ik van denk: Hoe kom je erop.

No offense at all, ik kijk het zelf dus ook.

Jeroen & Lola

3 juli 2011, 16:45

hier staat het ook regelmatig op, geen vaste prik hoor. soms wel leuk ff te kijken, maar das meer omdat er dan verder geen reet op is :-)

Suze en de 3

3 juli 2011, 16:51

" hier staat het ook regelmatig op, geen vaste prik hoor. soms wel leuk ff te kijken, maar das meer omdat er dan verder geen reet op is :-) "


Ik ken dat hahaha en het lijkt ook wel altijd bezig te zijn (zeker s'avonds) en zo kom ik er ook vaak op uit haha

Jeroen & Lola

3 juli 2011, 16:59

haha dat klopt..ik heb net 4 weken vakantie gehad, en het voelt alsof ik alleen maar dogs 101, cats 101 en my cat from hell heb gekeken...maargoed, opzich wel leuk om te kijken, en beter aanbod is er vaak ook niet

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "dogs 101" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^