geen motivatie meer !

36 reacties · pagina 2 van 2

Sherilyn en Jazzy

7 april 2010, 18:02

bij ziggy werkte het net dus wel, haar proberen te motiveren door ovoorspelbaar te zijn, ziggy is gewend elke keer als ze iets goed doet, dat er dan gelijk een snoepje uit mijn zak rolt. maar dit keer deed ze iets heel goed en toen ging ik zelf staan springen en rennen. je zag ziggy echt met haar mond open staan, ze had het dus niet verwacht,. daarna ging ze met me mee springen en gek doen.

net op het strand, waren we samen aan het graven. dat vind ze geweldig. of als ik zand wegschop of gooi dat zij er dan achteraan rent, dan staat ze altijd hard te kwispelen

dus nu moest zij apporteren uit het water, halverwege liet ze die bal vallen en ging ze gewoon weer verder met graven. ik ben met mijn rug naar haar toe gaan staan, en heb nog een keer gezicht. "ziggy, de bal! in de hand. . toen weer voor me uit gekeken , de andere kant dus, na een tijdje voel ik iets in mijn rug. staat ze met die bal in mijn rug te duwen. want ze vind het niet leuk als ze genegeerd word O-)

dus ik ben hard gaan graven en zand gooien ziggy was zo blij , na een tijdje weer die bal gegooid, ze liet hem halverwege weer vallen, maar na 5 sec kwam ze hem toch maar brengen. uiteindelijk kwam ze in een keer. tussendoor steeds weer wat anders heel enthoshast doen. met het water spetteren, of keihard wegrennen , graven natuurlijk ook.

ze deed alles O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "geen motivatie meer !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

7 april 2010, 18:10 3 doggies

haha ja er zijn toch altijd meerdere wegen die naar Rome leiden..
Elke hond is toch ook anders en daar moet je ook je oplossing op af stemmen.

Groetjes!

Sherilyn en Jazzy schreef het onderwerp

7 april 2010, 18:40

jah,

het is soms even uitzoeken welke oplossing het beste werkt O-)

Sherilyn en Jazzy schreef het onderwerp

7 april 2010, 18:51

hopen dat ze het nu leuk blijft vinden, op dit moment ligt ze heel diep te slapen in haar mand.

en ik probeer zonder te veel op HP te kijken , mijn engels te leren O-)

Sherilyn en Jazzy schreef het onderwerp

7 april 2010, 20:52

engels is klaar nu kan ik weer op HP, ik zal morgen zeggen hoe het uitlagen ging. hoop dat ik het voor haar nu wel leuk kan maken O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "geen motivatie meer !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^