welk èrg kort getrimd (geschoren)

9 reacties

Joke en "Sem"

18 maart 2010, 15:46

Onze Sem is naar de trimster geweest.
Ik BORSTEL hem elke dag.
We hebben Sem nu 3 maanden, (overgenomen van een baasje die er niet meer voor kon zorgen).
Sem is een Shih-Tzu.
Maar ondanks elke dag trouw borstelen, had hij énorm veel klitten tegen zijn huidje aan.
Een veel gemaakte fout zei de trimster, mensen borstelen hun hondje trouw....maaaaaaar......KAMMEN hun hondje niet.
Ik dus ook niet, en daar zit ik nu met een kaalgeschoren hondje.
Man ik herkende hem bijna niet meer terug!!!!
Wat een schrik!!!!

------Is dit nu niet veeeeeeeeeeel te koud voor
Sem??????
Ik denk dat ik hem zijn regendekje vanavond maar aandoe als ik hem uitlaat.
------Zijn buikje is ook helemaal kaal,krijgt hij dan
geen kou op zijn blaas?????
Vandaag overdag was het gelukkig aardig warm.

Wat doen jullie met jullie hondjes, die (te) kort getrimd/geschoren zijn??
-----Trekken jullie je hondje dan wat aan, in dit
jaargetijde?????
-----Zou die zo niet ziek worden????
-----Zal ik vannacht een dekentje over hem heendoen in
de bench?????

Wat een vragen hè, ik schrok er ook zó van.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "welk èrg kort getrimd (geschoren)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Joke en "Sem" schreef het onderwerp

18 maart 2010, 15:48

WAT STOM VAN MIJ:

moet natuurlijk zijn : WEL èrg kort getrimd.

jannette

18 maart 2010, 15:52

hihi,mijn vorige hond,een cocker,moest ook naar de trimster,en de 1e x schaamde hij zich dood,durfde mij geeneens aan tekijken ;-) vindt het trouwens onzin dat ze zeggen,hét kan gebeuren,hadden ze hun vak maar goed moeten leren,kijk wel een beetje uit met zijn blote buikje ;-)

Nu met dit weer niet meer.
Vandaag was het in Groningen was het 13 graden.
Dan heeft een hond geen jasje meer nodig hoor.
ook niet als ze kaal geschoren zijn.

Joke en "Sem" schreef het onderwerp

18 maart 2010, 16:18

Jannette,

hoe moet ik dat dan doen"???, "kijk wel een beetje uit met zijn blote buikje.

Bende van 4

18 maart 2010, 16:20 2 doggies

bij nat koud weer (maar dat is het nu niet)z'n buikje even afdrogen na de wandeling,maar opzich kan het niet veel kwaad
groeit snel weer aan ;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

18 maart 2010, 16:26

Ik denk dat het met dit weer prima te doen is, zo'n kort "kapsel" ;-). Ik denk dat de hond het te warm krijgt als je hem iets aan doet, dat moet je eigenlijk nooit doen (bij bepaalde rassen die het sneller koud krijgen kun je het wel doen als het vriest).

Joke en "Sem" schreef het onderwerp

18 maart 2010, 16:46

Oooooooooooh, als het nat weer is, drogen we hem altijd af en we föhnen hem daarna ook weer.
Tjonge, jonge, wat moeten we aan zijn uiterlijk wennen.
Het is net een rat (grapje hoor)
We wisten niet dat er zo'n klein hondje onder zijn vacht zat.

jannette

18 maart 2010, 16:52 1 doggies

ik zou hem toch een jasje aan doen met uitlaten,als de zon erg warm is hoeft dat niet,maar geen zon is toch kouder,een jasje,baat het niet schaadt het niet,hier in de straat zie ik tóch nog hondjes met een jasje aan lopen,dus doen wat jou gevoel aangeeft ;-) succes :-D

marijke b

18 maart 2010, 17:02 3 doggies

nee hoor , hij krijgt het niet te koud ,honden met lang haar hebben eerder een probleem omdat ze langer nat blijven, wel even afdrogen mocht het regenen .
ik kom ze ook regelmatig tegen in mijn werk , de baasjes die echt héél trouw borstelen en toch een geklit hondje hebben , ik vind dat altijd zo sneu want het enige wat ik dan kan doen is kort scheren ,ik begin altijd toch met een iets langere scheerkop ( de 7) maar vaak eindig ik toch met een hele korte (3) borstelen is idd niet voldoende , kammen met een grove kam zodat de klitjes loskomen en nakammen met een hele fijne kam zodat de klitjes óók uit de vacht verdwijnen anders blijven ze er in hangen en gaan daar nieuwe klitten veroorzaken , een borstel blijft meestal aan de oppervlakte en raakt de huid niet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "welk èrg kort getrimd (geschoren)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^