
hallo iedereen,
Ik wilde even dit leuke verhaal met jullie delen.
Elke dag voordat ik naar het werk ga wandel ik altijd flink stuk met de honden.
Vandaag dus in geleen lekker danikerbos in gegaan.
Daar wandel ik dan meestal 2 tot 3 uur en tussenin maak ik dan altijd een pitstop bij de bokken rijder een leuk klein restaurantje waar de honden meekunnen
Ik ga daar zitten en leg mijn honden lekker naast me neer.
Nou was echter 1 van mijn honden loops en in dat restaurant zijn normaal bijna nooit honden
En ja hoor we zitten daar lekker bij te tanken wat te drinken en eten en komt de ene hond na de andere binnen en je raad het nooit allemaal mannetjes
Nou al die mannetjes natuurlijk helemaal wild en gek aan het doen en aan het blaffen en ik maar uitleggen waarom ik de mannetjes liever niet bij haar in de buurt heb, want tja ze is nu eenmaal loops en il wil geen oeps nestje.
Dus Missy en heeft daar de boel op stelten gezet. maar wat het allerleukste was.. ik zit altijd achteraan in een hoekje aan een klein tafeltje en toen we naar buiten meosten moesten we natuurlijk ook langs al die reutjes nou het was me de ervaring wel.
nu zit ik lekker met de hondjes op mijn werk en ze liggen allebei lekker onder het bureau te dromen van alle mooie mannetjes.
Groetjes mandy missy en molly
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat missy nou weer te weeg bracht :-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dat restaurant heeft nu dus een bord op de deur verboden voor honden
hahahaaha zie het helemaal gebeuren heel restaurant over hoop gehaald door loopse teef
krantenkoppen zie ik ook al verschijnen sorry mijn fantasie gaat weer aan de wandel.
Nou zeg mochten jullie niet eens even flikflooien met de mooie mannen
nou droom maar lekker hoor.
Liefs natascha

haha nou missy is te gewilliger hoor die vind elk mannetje mooi en zou ook elk mannetje volgens mij op haar laten kruipen haha.
Ja idd het zou zo in de krantenkoppen kunnen komen, nou kon iedereen er gelukkig wel mee lachen en heb ik 2 dames die zich voorbeeldig hebben gedragene.
die van mij zijn gewoon rustig naast me blijven liggen hebben geen kik gegeven, maar die mannen werden wild niet meer normaal.
wist niet dat het zo een grootte impact kon hebben
Maar we zitten daar zo vaak met de hondjes en af en toe komt en wel iemand met een hond, maar vandaag was niet meer normaal de een na de ander en allemaal mannetjes geen enkel teefje.
1 iemand had zelfs zijn hond los en voor ie het wist was ie bij missy echt grappig.
maar we hebben wel lekker gegeten en gewandeld das het belangrijkste zijn ze tenminste lekker rustig op het werk

Meen je dat echt zo ver.
dat wist ik niet
ik wist wel dat ze het van een goeie afstand konden ruiken, maar 5 KM??
dus eigenlijk helemaal niet slim dan om missy los te laten er zou maar een hond zijn weggelopen van zijn baasje omdat hij missy heeft geroken oh man...
Zij luistert perfect maar ze zou maar iets voorop lopen en er is ineens een mannetje jakkie enge gedachte

ja ik sta er ook wel perplex van hoor
maar ja hebben we weer wat nieuws geleerd vandaag he

Daarom worden dus al die baasjes van ongecastreerde reutjes af en toe zo moe van die loopse teefjes...
Ook al zijn ze nergens maar dan ook nergens te bekennen, die mannetjes ruiken het en kunnen dan aardig uit hun doen zijn. Best sneu als je er over na gaat denken.
Persoonlijk zou ik een loops teefje nooit los laten lopen, het is gewoon niet handig als je een reu tegenkomt.

Hey Thera,
nou wandel ik ergens waar niet veel mensen lopen,
en ik ben er ook 200% zeker van dat als ik mijn hond roep dat ze ook altijd bij me komt en als ze loops is heb ik ze af en toe maar kleine stukjes los, want ik wil toch dat ze even kan rennen zo nu en dan
ik zou het zielig voor haar vinden als ze dat 3 weken niet kan aangezien we normaal elke dag lange wandelingen maken en ze dan los loopt.
en tja het zou ook wat zijn als ik niet meer kon wandelen he als mijn teef loops is dat zou al helemaal onzin zijn. moeten de baasjes de hond maar aan de riem doen als ze niet zeker zijn dat ie luisterd vind ik

nou ik ga weer eens even verder werken
nog tot 18 uur en dan naar huis met de meisjes en lekker eten

missy was idd aan het sjansen in het restaurant
en het leuke is nu is molly ook loops
dus vanmorgen hadden we weer hetzelfde probleem op het terrasje in de stad.
dus het was weer de gezelligheid zelf
maar ja nog even en dan zijn ze er allebei vanaf
groetjes mandy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "wat missy nou weer te weeg bracht :-)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?