

SHREWSBURY - Normaal gesproken zijn honden en kippen geen al te beste vriendjes zijn. Een éénjarige broedkip uit Engeland, lijkt echter het tegendeel te bewijzen. Mabel, die denkt dat ze een hond is, heeft zich ontfermd over een nest puppies. Dat meldt Daily Mail.
De 'baasjes' van Mabel, Edward en Ros Tate uit Shrewsbury schrokken zich een hoedje toen de kip de eerste keer de puppies kwam warmhouden. "Mabel observeerde eerst het gedrag van Nettle, de moeder van het nest. Nadien wachtte ze tot Nettle voor de eerste keer terug in de tuin ging spelen en het nest dus achterliet. Toen dat zover was, maakte ze van de gelegenheid gebruik om op de puppies te passen. Gelukkig lijkt Nettle zich hierbij te kunnen neerleggen"
Normaal gezien was de kip bestemd voor de soep, maar de Tates staken daar dus een stokje voor. "Mabel kwam nogal zwaar in aanraking met een paard. Sindsdien krijgt ze het in de winter geweldig koud. Daarom besloten we haar in huis te nemen."
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Broedkip ontfermt zich over puppies " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Hier is alleen topic over geopend. Maar het is toch geweldig dat je als hond kunt zeggen dat je adoptiemoeder een kip was!!!! Hahaha....
Groetjes Jacq
Aaaah met recht een broedkip die kip legt wel rare eieren hoor, honde eieren hahahha. maar leuk zeg.
Kip denkt ook als mams de pups alleen laat moeten ze het niet koud krijgen dan hou ik ze maar even lekker warm. gelukkig dat het geen soepkip word.

Joh, er zijn ergere dingen, hoor!!!!
t Is gewoon een leuk bericht.
Groetjes Jacq
3 doggies 
Laat de andere kippen het maar niet horen, dan denken ze meteen "ha! Dé manier om de pan te ontlopen!" Voor je het weet nemen ze hele nesten pups en kittens over.
3 doggies 
Ha! Als je er op Googled zie je dat het ook al een keer in China is gebeurd. Een hond en een kip speelden samen en toen werd de hond vergiftigd 10 dagen nadat ze pups had gehad. De Chinees dacht dat de puppies wel dood zouden gaan, maar wat bleek? De kip nam ze onder de vleugel en zorgde ervoor dat ze de kans kregen te eten.
Ook in Brazilië heeft een hen 4 zwerfpups grootgebracht. Zo te zien waren dat flinke honden ook, dus dat was krap onder moeder's vleugels.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Broedkip ontfermt zich over puppies " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?