toch veranderen van kvv?

5 reacties

pippa en ik

4 maart 2010, 09:37

Mijn wurmpje van vandaag 12 weken, poept veel. Ik denk dat er net zoveel uitkomt als dat erin gaat. Ze krijgt 3 a 4 keer canibest pup. Ik kan er dan wel niet heel veel over zeggen nog omdat ze dus vorige week ziek was. Die kleine kreeg haar prikjes én ontworming in wk 9 en daarvan was ze goed ziek. Dus is ze aan de kip met rijst, hill i/d canine geweest en daarna eerst canibest lam. Nu dus een aantal dagen alleen canibest pup. Maar nog altijd geen mooie harde poepjes. En eigenlijk gewoon teveel. Ze eet haar canibest overigens wel erg met smaak op en is vrolijk en zeeeer fit en actief (ik heb een echt springkonijntje:-)) Misschien neemt ze niets op omdat der darmpjes het toch niet lekker doen? Ze krijgt overigens wel ook een lepeltje yogurt en soms een stukje appel,manderijn en banaantje en kauwstaafjes van de biowinkel. Gister dat allemaal achterwege gelaten. En nog steeds veel poepen. Zal ik een ander kvv proberen?Anders laat ik haar ontlasting maandag goed nakijken maar misschien ligt het aan canibest. Ze kreeg dit overigens van huis uit al.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "toch veranderen van kvv?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Rimanda

4 maart 2010, 10:57 3 doggies

Zou gewoon is een andere proberen, iedere hond reageert anders op voer. (Er kunnen van de 100 er misschien 99 goed op doen en dan 1 niet.. en misschien is dat wel net die van jou ;-))
Je kan altijd weer terug gaan naar Carnibest, met kvv maakt afwisseling van merk niet veel uit.
En het voordeel is.. er zijn genoeg merken :-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

4 maart 2010, 16:53 1 doggies

Het kan wel even duren hoor, voordat de ontlasting hard wordt. Zeker als ze eerst veel rijst heeft gekregen en/of brok met rijst/graan. Ik zou het even een paar weken bekijken voordat je over stapt. In Carnibest zit geloof ik nog wel iets rijst, dus misschien kan een volledig graanloze KVV ook helpen.

pippa en ik schreef het onderwerp

4 maart 2010, 22:01

Tja met een pupje vind ik een paar weken een beetje risicovol...ze heeft toch voedingsstoffen nodig.
Ik denk dat ik eerst van het weekend eens kijk hij ze op graanloze FFF reageerd. Ik begrijp dat kvv makkelijk van dag tot dag gewisseld kan. En als ik haar nou niets anders ernaast geef kan ik hopelijk vlot zien hoe ze der op....drukt

pippa en ik schreef het onderwerp

5 maart 2010, 12:20

:-( mmm ziet er steeds naarder uit haar ontlasting...wormen kunnen het niet zijn lijkt me. Misschien is Luna vegatarisch ze eet vooral blaadje takjes en eikeltjes. Krijg ik er maar moeilijk uit

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

5 maart 2010, 12:52

Aaaah daar hebben we het al. Dan ligt het niet aan de KVV, maar aan het feit dat ze blaadjes en takjes eet. Bodhi kreeg dat ook wel eens te pakken tijdens een wandeling toen hij een kleine pup was en dan had hij ook slechte ontlasting.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "toch veranderen van kvv?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^