Ik mag een hondje adopteren!!!!!

73 reacties · pagina 2 van 3

Martine & Terra

18 februari 2010, 08:47 3 doggies

Thera, ik heb gelukkig geen probleemhond met rare dingen geadopteerd. Wel merkte ik dat ze heel erg op honden gericht was en dat elk mens geweldig is, dus niet erg baasgericht. Ze liep met iedereen mee die haar aandacht gaf en als er andere honden in het spel waren, was ze helemaal weg. Ze was zo'n 4/5 maanden dat ik haar kreeg en zat al in de opvang in NL. Dus ik begreep ook wel dat ze (alleen al om te overleven) gewoon zo'n houding had tov iedereen en andere honden gewoon meer gewend was dan mensen. Ondertussen weet ze wel dat ze bij mij hoort, maar toch kruipt soms het bloed waar het niet gaan kan en moet ik haar altijd heel goed in de gaten houden. Zeer zelfstandig dametje dus!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik mag een hondje adopteren!!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Martine & Terra

18 februari 2010, 08:51 3 doggies

Maar wat trouwens wel erg handig was, was dat ze de hondentaal zo goed begreep (omdat haar socialisatie tussen de honden is geweest, niet tussen mensen) dat ze precies weet wat ze aan elke hond heeft. Ik heb vaker gehoord dat buitenlandertjes dit hebben. Een NL pup start direct tussen de mensen, dus die begrijpen mensentaal soms beter, snap je wat ik bedoel? Wil niet zeggen dat dit voor elke hond geldt, maar waar je een NL hond moet leren socialiseren met andere honden, moest ik mijn hond leren socialiseren met mensen (op het vlak dat ze afgeremd moest worden qua enthousiasme en met iedereen meelopen, bedoel ik. Want sociaal gedrag vertoonde ze meteen al).

*

18 februari 2010, 09:04 3 doggies

Proficiat wat een schatje om te zien :-D :-D

KRISTEL

18 februari 2010, 09:36 3 doggies

Veel plezier met je hondje. Hij ziet er echt een schatje uit.

Cheeky Boomer

18 februari 2010, 10:22 3 doggies

Gefeliciteerd!
Wat een goed nieuws voor jullie allebei!

Heel veel succes en plezier met Rino/Bartje of welke mooie naam deze jongen ook gaat krijgen

....goedgekeurde fokker

18 februari 2010, 10:29 3 doggies

Wat leuk, gefeliciteerd! En wat een liefie... Bartje past heel goed bij hem!

roosje

18 februari 2010, 11:17 3 doggies

bartje past heel goed bij dat lief koppie ;-)

...goedgekeurde fokker

18 februari 2010, 11:18 3 doggies

Super, gefeliciteerd hoor :-D !

babs en tibbie josha

18 februari 2010, 11:18 3 doggies

hoi thera,

ik ga je ook hier even feliciteren met je hondje,dat hij maar snel bij je mag komen,
ik zal in ieder geval voor je duimen dat dat heel snel is.

lieve groetjes barbara

Olivier

18 februari 2010, 11:48 3 doggies

Yeay gefeliciteerd!
Misschien leuk om je ook aan te melden op het buitenlandse honden forum??

Thera & Bartje schreef het onderwerp

18 februari 2010, 12:20

@Martine & Terra
Ik begrijp wat je bedoelt, ik ben benieuwd hoe dat met Bartje zal zijn. Maar op zich wel prettig als een hond andere honden feilloos in kan schatten, lijkt me.
Ik wacht het wel af en ga het gewoon ervaren hoe Bartje is qua socialisatie. Ik kijk er wel heel erg naar uit.

@Inge
Ik zal eens een kijkje nemen op dat forum (nog een verslaving erbij...) :-D

Olivier

18 februari 2010, 12:27 3 doggies

www.buitenlandsehonden.nl
erg leuk! Moet je wel eerst even voorstellen en dan word je goedgekeurd.. dan mag je ook in de andere onderdelen.

Worden ook af en toe wandelingen georganiseerd met allemaal buitenlandse honden, dus erg leuk! En veel informatie.. denk dat dat wel handig is met zon hondje!

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

18 februari 2010, 12:59 3 doggies

Bartje, echt een naam voor dit schatje !! Heel leuk en lief hondje, vind hem heel mooi !!

Hoop dat hij snel bij jou mag komen wonen !!

Liefs,
Marie-Rose

Mirjam en Curly Koda

18 februari 2010, 13:00 3 doggies

Gefeliciteerd met Bartje. Wat een moppie om te zien.
Ik hoop dat hij snel bij je komt wonen.

patricia

18 februari 2010, 13:31 3 doggies

he wat leuk dat jij voor rino gaat,altijd leuk om te weten waar het hondje terecht komt.
groetjes van patricia en een pootje van portugeese donna en griekse laska ook beide bij dzg vandaan.

Thera & Bartje schreef het onderwerp

18 februari 2010, 13:37

@Patricia
Rino zal hier in Nederland wel als Bartje door het leven gaan. Maar toen ik dat snoetje zag op de foto was ik meteen verkocht, kreeg hetzelfde gevoel als bij mijn eerste eigen hond toen ik die voor het eerst zag in het asiel.
Ik vind het wel heel spannend hoor, vooral het wachten tot hij er is.
Ben jij toevallig een van de vrijwilligers die bij elke adoptiehond vermeld staan?

<~* Neyo *~>

18 februari 2010, 13:39 3 doggies

Hai Gefeliciteerd!
Wat een schatjes is Bartje :-D
Neyo en ik wensen jullie veel geluk samen

Sanne & Bo

18 februari 2010, 14:14 3 doggies

Proficiat!
Vind Bartje echt een hele leuke naam voor hem!

M@rijke

18 februari 2010, 14:14 3 doggies

Super dat is goed nieuws :-D
En nu hopen dat Bartje snel naar NL kan komen :-)

Jonne

18 februari 2010, 14:39 3 doggies

wat geweldig zeg!! Fijn dat ie dan eindelijk een liefdevol huisje krijgt, gefeliciteerd!

gwenda

18 februari 2010, 14:49 3 doggies

Leuk zeg.
Heb je een idee hoe oud ie ongeveer is?
Het ziet er werkelijk een schatje uit en hoop voor je dat hij dat ook is.

Machtel, Romeo en Luca +

18 februari 2010, 15:39 3 doggies

Geweldig Thera.
Hij is echt geweldig.
Als hij straks voor u staat, weet u precies welke
naam hij moet hebben.
Misschien wel Bartje.
Heel veel geluk met uw nieuwe maatje en een
lang gezond hondenleventje.

Thera & Bartje schreef het onderwerp

18 februari 2010, 15:45

Dit is het verhaaltje dat op de website van DZG te lezen is over Bartje/Rino :-) Heb ik meteen een hoop eventuele vragen beantwoord, zijn leeftijd wordt geschat op 1 jaar. Als het goed is kan ik dus nog heel lang van hem genieten.

'Dit is Rino, een Yorkshire kruising met waarschijnlijk ook iets van een Teckel. Hij is een goedzak, rustig en onderdanig. Rino's lijfje is lang zoals bij een Teckel en zijn vacht is als van een Yorkshire. Hij weegt ca. 5 kilo en zal ongeveer 25 cm hoog zijn. Rino zat zo onder de vlooien dat ze zijn vacht afgeschoren hebben, hij zit nu tijdelijk in de opvang in Sevilla. Hij is gevonden onder een aanhanger druipend van de regen, samen met Misty. Rino gaat goed om met andere honden , met katten en met kinderen. Hij zou zowel bij een gezin met kinderen, als bij een echtpaar alleen of bij een ouder persoon geplaatst kunnen worden. Alleen, maar ook met Misty.'

< Liesbeth & Igor >

18 februari 2010, 16:40 3 doggies

Wat leuk en ontzettend fijn voor jou! En voor het hondje ook natuurlijk!
Geweldig, jullie gaan het vast super hebben samen! Laat je wel weten wanneer hij komt en hoe het verder verloopt?
Liefs
Liesbeth

patricia

18 februari 2010, 17:43 3 doggies

dat klopt thera,ik ben vrijwilligster bij dzg en bij granada padul.
ik doe de telefoondienst,voor en nacontroles,en vang af en toe een hondje op.
en voor granada padul ben ik adverteerders coordinator en doe ik de vluchtbegeleiding.
en ook voorcontroles.
erg leuk om te doen allemaal.
groetjes van patricia.

Thera & Bartje schreef het onderwerp

18 februari 2010, 17:56

@Patricia
Wel grappig, ik had toen als eerste jou proberen te bellen, maar kreeg geen gehoor, dus toen de 2e van het lijstje maar! :-)
Het lijkt me ook heel leuk om te doen, maar daar zou ik nu geen tijd voor hebben vrees ik. Ik stuur dus maar iedereen die ik ken met vakantieplannen de link van vluchtbegeleiders van DZG en ik heb al afgesproken om de overgebleven medicatie van Dribbel af te geven.
Kamal (van Bas, heel toevallig oude jeugdvriendin van me) heeft me al wel op de hoogte gebracht van de DZG dag op 5 juni, dus daar ga ik zeker heen. Komen we elkaar vast wel tegen! :-D

Amber

18 februari 2010, 18:43 3 doggies

Wat spannend! helemaal uit Spanje.. veel plezier met hem! :-D

Laura & Sparky

18 februari 2010, 20:49 3 doggies

wat geweldig voor je!! echt super!!

hou ons op de hoogte!!

XX Laura

TheaR & Ginny † & Diego & Shady

20 februari 2010, 13:50 3 doggies

Hey Thera, wat leuk voor je :-D
Gefeliciteerd met je "Bartje"
Leuke naam! Past echt bij zijn koppie!
Ik wens je veel sterkte met het wachten en
hoop dat Bartje snel bij je is :-D

Lieve groetjes, Thea ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik mag een hondje adopteren!!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^