Hallo,
Mijn reutje Gizmo is normaal redelijk rustig, wel bang voor grote honden ( dan gaat hij blaffen).
Ik heb drie weken een logeetje gehad en de laatste 2 dagen werd hij nogal rijerig op dat reutje.
Ik weet dat het dominantie gedrag is en heb hem continu gecorigeerd, dat hij het niet mag.
Nu was ik gisteren met mijn chi's naar mijn vriendin met dat reutje en wederom ging hij er op rijden.
Maar wat je ook zegt , hij blijft heel fel rijden.
Hij is compleet geobsedeerd door die reu.
Hij loopt er continu kwijlend achterna.
Ik heb de andere reu bv.even op de bank gezet , zodat ze even uit elkaar waren. Gizmo blijft dan hard hijgend onder de bank zitten , zo dicht mogelijkbij dat reutje.
Hij loopt hem overal achterna, als ik niet beter wist zou ik denken dat hij een loopse teef achterna zit.
Ik heb hem in de bench gezet om hem rust te kunnen geven.
Dat hij wil domineren snap ik , maar zo fel en dat 12 uur continu, dat is toch niet meer normaal ? Hij weet van geen ophouden.
Kan het zijn dat hij dit reutje toch als een teefje ziet ?
De balletjes van het andere reutje waren niet goed ingedaald,en ik heb wel eens gelezen dat zo'n reutje dan toch minder mannelijke hormonen aan maakt.
Hij doet het nl alleen met dat reutje, ik heb nu weer een logeetje , een teefje en daar rijdt hij niet op , ook niet op mijn eigen teefje, chicca of op zijn eigen dochtertje Diva .
Ik vind het gedrag van hem heel raar,en zou het graag willen snappen en willen stoppen.
Waar ligt het aan en hoe kan ik het corrigeren?
groetjes Nicole



3 doggies

