Wandeling 28 feb 2010 Nootdorp (dobbeplas)

4 reacties

Cyn

9 februari 2010, 00:30

Wie heeft er zin om mee te gaan wandelen???

Aanvang 13.00u
Adres= oudeweg , nootdorp en dan na de molen 2de afslag links parkeren en startpunt...

Wie gaan er mee=
Marianne met Hummer en Lanu
Cyn( ik dus) met Bumper en Handsome
Aag met Ciske

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandeling 28 feb 2010 Nootdorp (dobbeplas)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

marianne4u

27 februari 2010, 14:43

Als ik naar de weersvoorspellingen kijk is het alleen maar storm en regen dus ik ben bang dat deze wandeling wordt afgelast.

IreneHWC

27 februari 2010, 22:23

Morgen overdag trekt er in de middag en avond een lagedrukgebied van zuidwest naar noordoost over het land. Er is veel bewolking en er zijn langdurige perioden met regen. Er valt op veel plaatsen rond 20 mm. De temperatuur loopt uiteen van 4 graden in het noordwesten tot ongeveer 10 graden in het zuidoosten. De wind komt aanvankelijk op de meeste plaatsen uit richtingen tussen oost en zuid, matig, kracht 3 of 4. Wanneer in de middag en avond de storing over het land trekt, draait van het zuiden uit de wind naar westelijke richtingen en neemt sterk toe. In het binnenland wordt de wind vrij krachtig, in het zuidwesten en zuiden krachtig, 6 en in met name in Limburg hard, 7 mogelijk tijdelijk stormachtig, 8 met vooral daar kans op zware windstoten tot rond 90 km/u. Ook langs de westkust wordt de wind enige tijd hard, mogelijk even stormachtig, 8.

Als ik jullie was zou ik ook lekker thuisblijven!!

marianne4u

27 februari 2010, 23:22

Ja gaan we ook doen. Ik wandel wel hier door de regen :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandeling 28 feb 2010 Nootdorp (dobbeplas)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^