onrust in de roedel .hoe moet ik dat aan pakken?

8 reacties

helen

6 februari 2010, 10:42

hoi .ik heb een vraag .ik heb een roedel van 4 honden ,waarvan de roedelleidster al ruim 14 jaar is .en dat heeft ze altijd goed gedaan .maar nu begint cora 3 jaar haar plaats over te nemen . en dat uit zich, om met alles haar voor te zijn ,eerste door de deur ,haar eten te stelen.het wordt steeds meer .tot nu toe is kim haar nog wel de baas .maar cora begint nu ook terug te happen .ik vind dat zielig omdat het geen partij is voor kim .cora is heel sterk .maar boven alles is cora geen roedelleidster .ze luisterd niet wanneer ik haar roept .ze gaat echt haar eigen gang .ik heb van alles geprobeerd .moet ik kim helpen ,ik laat kim altijd als eerste de deur doorgaan voor cora .of moet ik helemaal niet ingrijpen .ben zo benieuwd wat jullie voor tips hebben ,alvast bedankt helen


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "onrust in de roedel .hoe moet ik dat aan pakken?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sas

6 februari 2010, 10:58 3 doggies

Het lijkt mij dat je de natuur zijn gang moet laten gaan, hoe reageren de andere honden erop?

moeilijk hoor ik kan het niet met zekerheid zeggen ik ga het opzoeken.

helen schreef het onderwerp

6 februari 2010, 11:04

de andere honden zijn nog heel onderdanig naar kim toe .als hun weglopen hoeft ze maar 1x te blaffen en dan komen ze gelijk naar haar toe ,en beginnen haar bek te likken ,behalve cora ,ze staat haar net nog niet uit te lachen.maar dat heb ze met mij ook .ze komt gewoon niet .heb dat nog nooit meegemaakt .groetjes

roy_C

6 februari 2010, 11:09 2 doggies

zou het ook even aan kijken, zolong ze niet gaan knokken gewoon laten gaan

Sas

6 februari 2010, 11:21

Hey Helen,
ik heb even gezocht misschien heb je hier wat aan.

http://www.dogweb.nl/gedrag/vechten.html

helen schreef het onderwerp

6 februari 2010, 13:30

dank je wel .ik ga het na kijken .ik kan er altijd iets van opsteken bedankt groetjes helen

Dobrygoedgekeurde fokker

6 februari 2010, 13:39 3 doggies

Ik heb niet echt verstand van een roedel honden in huis, maar als Cora mijn hond zou zijn, zou ik toch proberen haar wat meer op te voeden als ze ook niet naar jou luistert. Ik vind niet dat een hond zomaar zelf alles moet beslissen, als ze straks te fel naar Kim wordt, moet jij dat toch kunnen sussen, maar zoals gezegd, ik heb er niet echt verstand van, ik denk alleen met je mee en wat ik zelf zou doen. Zelf zou ik me ook neutraal naar beiden opstellen en ik zou zo denken dat tenslotte ik nog altijd bepaal wat er gebeurd.

Bende van 4

6 februari 2010, 14:25 3 doggies

denk dat Cora het tijd vind worden voor een nieuwe roedelleidster.
als je ziet dat Kim dat gaat accepteren,kan je beter Cora vanaf nu ook als zodanig gaan beschouwen.
dat geeft meer rust in je roedel,en ook voor Kim

Bende van 4

6 februari 2010, 14:26 3 doggies

Maar zorg wel dat Jij ten allentijde de hoogste rang blijft!!,ook over Cora!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "onrust in de roedel .hoe moet ik dat aan pakken?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^