filmpje pups (wel geluid opzetten)

18 reacties

gwenda

21 januari 2010, 14:32

Heel toevallig had ik de camera nét vast toen ze begonnen te spelen. :-Dance:
(oh ja...en het lawaai van de kommen ben ik dus hé :mrgreen:-)
http://www.youtube.com/watch?v=n-jJzpDmvOM

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "filmpje pups (wel geluid opzetten)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

petra

21 januari 2010, 14:39

zo er komt genoeg leven uit zeg

gwenda schreef het onderwerp

21 januari 2010, 15:03

Ja hé. vind eigenlijk dat er wel veel leven inzit, maar kan natuurlijk niet vergelijken met pups van die leeftijd, maar misschien dat er nog wel reactie komt van iemand die wel wat ervaring heeft met pups van bijna 3 weken.
ben eigenlijk wel benieuwd of ze écht zo hevig zijn of dat dit normaal is...

roxanne & balou

21 januari 2010, 15:06

a wat lief.echte schatjes.
ik zie dat sommige bandjes omhebben
zijn die al verkocht?
of is dat zodat je ze kan herkennen.
Mijn ouders hebben een keer een nestje gehad met alleen maar witte bull terriers pups .
die kan je ook niet uit elkaar houden.
toen hebben ze maar nummers boven op hun kont gezet.
met speciaal spul natuurlijk.

petra

21 januari 2010, 15:08

nou ervaring heb ik ook twee jaar terug ook een nest gehad
12 pups
maar veel herrie maakte die niet hoor
en zeker niet toen ze 19 dagen oud waren
ja tegen de tijd dat het etens tijd was wel natuurlijk
maar denk ook dat het komt omdat je zelf zoveel herie aan het maken bent

fabienne

21 januari 2010, 15:46

super Gwenda !!! ze zijn wel goed wakker net ! ;-) ;-) ;-) en ze zijn best wel levendig ja, ('t zijn dan ook mecheltjes hé... :-) :-) )al herken ik onze hovawarts er ook wel in rond die leeftijd... ;-) en dat lawaai met die kommen helpt natuurlijk ook wel ! maar zo wennen ze tenminste goed aan alle geluiden, knap gedaan !

fabienne

21 januari 2010, 15:54

ben even inde archieven gedoken en even ter vergelijking, hovawartpuppies van ongeveer drie weken, zonder extra geluid weliswaar ;-) ;-) maar ook best levendige rakkers toch ??

fabienne

21 januari 2010, 15:55

Och ja, ook wel zorgen dat het geluid gewoon aanstaat natuurlijk :-) :-) ;-)

gwenda schreef het onderwerp

22 januari 2010, 09:53

Petra, over het algemeen zijn ze stil hoor behalve als ze wakker zijn en aan het spelen. Het is zeker niet dat die de ganse dag zo een lawaai maken hoor. Nee. Ze slapen nog heel wat af, maar ja...ze moeten iets leren hé. Kan ze nu moeilijk leren van aan de leiband te lopen en geluiden leren, is iets dat wel belangrijk is vind ik. Zeker als je gaat voor sporthondjes die niet mogen verschieten van een knal. Die moeten zelfs rustig blijven als er een bom naast ze neervalt en dus hoe meer geluid en hoe harder hoe liever. In ieder geval mogen de pups zich niet angstig tonen en dat doen ze niet.
En dat ze reageren op zo een lawaai...dat vind ik niet meer dan normaal en maar goed ook. Het zijn mecheltjes en die moeten uiteindelijk ook gaan bewaken natuurlijk.


Roxanne, die bandjes zijn om ze uit mekaar te kunnen houden. Zeker de eerste tijd vond ik het belangrijk om ze te kunnen wegen en dit bij te kunnen houden om te zien dat ze ook allemaal wel goed aan zouden komen. Ik kan ze zo bijna niet uit mekaar houden en die bandjes maakt het wel makkelijk.
De pups hebben al allemaal nieuwe baasjes en heb zelfs al enkele mensen moeten teleurstellen, maar ja...als je er maar 9 hebt, kan je er geen 10 verkopen hé.

Fabke, Ja die geluiden....och ze zitten er niet mee in en ga ze natuurlijk zo niet staan wakker maken hé. Heb ook een cd met geluiden en had die eerst stilletjes opgezet, maar daar sliepen ze gewoon door uit. Heb ze nu op het hardste staan en zelfs daar slapen ze door uit. Vrees dus dat de CD verloren moeite is.
super zeg zo van die kleine hovitjes. Hoe superschattig zeg en die oortjes.....zooooo lief. hier zijn het van die hele kleine flapjes. Kan je bijna geen oren noemen eigenlijk.
En ja...die van mij zijn ook best zo levendig als die van jou. Misschien nog wel ietsje heviger, maar ja...dat mag wel hé. Ze moeten de naam mechelaar eer aandoen hé :-D

petra

22 januari 2010, 10:37

ja dan moeten ze al vroeg aan die harde geluiden wennen
ik maakte hier toen ook wel geluiden
maar meer de huiselijke geluiden zeg maar maar onze honden zijn dan ook geen sport hondjes
liet ze ook wel overal mee kennis maken

kira

22 januari 2010, 14:10

maandag zijn onze pups ook 3 weken maar lang niet zo levendig hoor O-)

gwenda schreef het onderwerp

22 januari 2010, 14:14

Petra de huisgeluiden horen ze hier ook. Droogkast staat ook in de veranda en staat elke avond op (en soms maakt dat ook wel lawaai als er een rits ofzo verkeerd zit, maar ik laat dat zo). De 'veranda' waar de werpkist staat is ook de ruimte waar je door moet als je naar het toilet moet of naar buiten wilt ofzo en de kinderen hebben daar hun speelhoek en maken daar ook heel wat lawaai. De wasmachine staat in de berging en die is achter de veranda en die deur laat ik open zodat ze dat ook horen.
Verder horen ze eigenlijk alles van in de living en heb nu ook een cd met geluiden van binnenshuis, voertuigen, onweer, vuurwerk,...., maar de pups slapen er zelfs op het hardste gewoon dooruit O-)

Kira...dan zal het toch ook wel van het ras wat afhangen. ben eigenlijk blij dat ze zo levendig zijn.

Gerdine van der Linden

22 januari 2010, 15:33

Ik laat dit filmpje afspelen en mijn hond komt meteen aangerend en springt op schoot. Ze kijkt met een schuine kop naar de pc en daarna ging ze in de kamer lopen zoeken naar de pups. Kwam ze terug met een knuffel die ze helemaal ging aflikken.. Echte mamma dus haha.. Toen ik hem afzetten keek ze raar rond en liet de knuffel ook weer links liggen.. raar beest

Senna

22 januari 2010, 17:02

awwww wat lief ze grommen al hehe wel goed dat je ze al leert wennen aan diverse geluiden.

gwenda schreef het onderwerp

24 januari 2010, 18:50

Gerdine, ik had mijne man het filmpje laten zien en de teef was de pups aan het eten geven. Geluid stond ook aan en hoorde haar janken omdat ze haar pups hoorde terwijl die gewoon bij haar lagen. HEb het geluid toen maar afgezet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "filmpje pups (wel geluid opzetten)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^