Wat raar, opeens diverse oude topics die boven komen drijven. Hoe kan dat? Of zie ik dat alleen?
Wat raar, opeens diverse oude topics die boven komen drijven. Hoe kan dat? Of zie ik dat alleen?
Klopt, moderatorteam is ingeseind.
Zal wel een vorm van storing zijn....
Er was er weer een die onbetrouwbare links plaatste in diverse oude topics. Heb er dus een modmelding van gemaakt.
Klopt, oude topics komen boven drijven doordat spammers deze omhoog halen. Wij zijn op de hoogte en verwijderen deze dagelijks.
Wanneer je spam ziet (vaak met onbetrouwbare link) dan helpt het ons om deze te melden en in het topic te zetten dat de spam gemeld is (zodat er zo min mogelijk dubbele meldingen komen).
Dank alvast, ook voor degenen die dit al gereld doen.
-- reactie gewijzigd door het moderator team op 28 november om 08:36 --VERPLAATST naar de juiste rubriek
Wist niet in welke rubriek dit moest. En ja, die oude topics ken ik, maar dezen stonden geen recente berichten in en kwamen toch naar boven. Dacht dat het aan mijn laptop lag.