Hoi!
Ik zit met een vervelende vraag. Wij hebben een superlief keeshondje van 1,5 jaar. Ook doen wij vakantieopvang voor hondjes, zo hadden wij de afgelopen 10 dagen een superlief toypoedel reutje in huis!
De eerste dagen ging het supergoed, de hondjes speelden samen, knuffelden samen,... maar ineens, op dag 5 liep het even anders dan verwacht. Ik was de was aan het doen en hoorde mijn teefje ´schreeuwen´ toen ik de woonkamer inliep hingen zij en de poedel geankerd :( totaal niet de bedoeling dus!
Mijn man was op dat moment werken, dus heb de dierenarts gebeld en die zij dat ik niets moest doen, gewoon afwachten tot ze loslieten, dus zo gezegd zo gedaan. Ik had mijn man wel al gestuurd wat er was gebeurd, maar die heeft dat dus niet gelezen, dus 24u later gebeurde het weer, deze keer toen ik werken was en mijn man thuis was... Stom, maar het is nu gebeurd, niks aan te doen helaas. Maar toen kwam mijn man ineens aanzetten met de info dat ons teefje al meer dan een week (vermoedelijk 10 dagen) loops was! Dus nu ben ik ergens wel bang dat ze effectief gedekt zal zijn!! :(
Hoe groot is de kans dat ze echt gedekt is en vol zal zitten? Dierenarts zegt pas te kunnen helpen na 3 a 4 weken omdat ze dan pas dracht kunnen vaststellen, klopt dit?
Wat moet ik doen als blijkt dat ze echt drachtig is? Ik wil heel graag een nestje van haar (ze is getest en goedgekeurd), maar wou dit (uiteraard) met een andere geteste en gekeurde reu doen, niet met een opvanghondje :(
Hoe groot is de kans dat ze van de 1e keer vol zal zitten?!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help!! Is mijn teefje zwanger?! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?