Suus is thuis! Update 28.5!

102 reacties · pagina 4 van 4

jantien

26 april 2026, 13:00 3 doggies

Leuk dat je je profielnaam ook veranderd hebt van Binkey (-voor altijd in je hart-) naar Suus. 

Nu nog je profielfoto draaien, misschien kan Willemijn helpen hierbij, die weet hoe je foto's moet draaien.

Die foto die je om 11.24 u plaatste is ook beeldig hoor.

Ben het helemaal eens met iedereen, wat is het een móói hondje... mmmmmm 

Masha's baasje

26 april 2026, 20:28 3 doggies
" Voor de nacht en voor haar slaapjes overdag ligt ze in de bench, overdekt met een handdoek. De achterzijde en een zijkant zijn open, de voorkant is dicht. We hebben twee katten en twee jonge kinderen; prikkels teveel om (voor nu) zelf tot slapen te komen.
 
De ren wordt gebruikt voor als ik even naar toilet moet of even niet kan opletten. Hier ligt inmiddels een dik kleed in, er staat water en de bench is open. Ze gaat er zelf in liggen en ze weet dat ze er haar kluifjes en eten krijgt.
 
Als ik moet denken in t voordeel voor Suus, dan denk ik dat ik er goed aan doe de bench af te dekken, zodat ze tot rust kan komen, niet overprikkeld en dus gefrustreerd raakt en wij een minder bijtend pupje hebben.
 
T is alleen om even te gaan oefenen straks hoe we haar en waar we haar alleen laten. De ren klimt ze, als het te lang duurt, uit. In de bench ligt ze rustig en het zal niet langer dan een of twee uur zijn.  "

Okehp-smile. Dat lijkt mij ook het beste dan zo voor haarhp-thumbsup. Ik wilde het gewoon even zeggen, omdat het een veelvoorkomende fout is. Maar jij let goed op je pupje!

 

Dit is een goede link voor het leren alleen zijn: https://www.doggo.nl/artikelen/opvoeding-van-een-hond/hoe-leer-je-je-hond-alleen-te-zijn/

Masha's baasje

26 april 2026, 20:30 3 doggies
" Hier gaat het goed! Suus is hier nu een week, slaapt de nacht van 22.00-06.00 door en is een voorbeeldig pupje. 
Van de week lekker even losgelopen; ze luistert al goed naar haar naam en leert heel snel! "

Ahhh wat een schattige fotohp-heart

En wat super dat het zo goed gaat!

Suus & baasje schreef het onderwerp

13 mei 2026, 07:21

Zoals verwacht is het druk thuis dus vergat heel Hondenpage te updaten.

 

Het gaat goed! Ze is inmiddels 11,5 week! Suus doet het prima, beweegt lekker mee, slaapt nog veel maar begint ook haar rust buiten de bench te pakken. Dit gebeurt vooral ‘S avonds als de kids op bed zijn.wink 
Mijn oudste dochter was heel angstig voor honden, maar dankzij Suus is dat zo goed als weg. Ze zijn echt maatjes, super leuk om te zien.

 

Qua zindelijkheid is het een uitdaging; ze geeft het steeds beter aan, maar in het drukke huishouden zie ik het soms niet. Het overgrote deel doet ze buiten dus ik heb alle vertrouwen dat het steeds beter zal gaan. Ze slaapt nog veel, is totaal niet onder de indruk van de drukte thuis. Is een voorbeeld-pup op de cursus en is gewoon een relaxte pup. We genieten volop!

 

572255.jpg
572256.jpg

ik blijf last houden van die foto’s hp-thumbsup

Ineke2

13 mei 2026, 07:44 3 doggies

Fijn dat het goed gaat.

Telefoon of tablet horizontaal houden dan komen de fotoos meestal wel goed op hp.

CatnDog

gewijzigd 13 mei 2026, 14:21 3 doggies

Wat heerlijk dat Suus en je dochter elkaar zo hebben gevonden. hp-heart

Suus & baasje schreef het onderwerp

27 mei 2026, 18:47

572422.jpg

ruim 14 weken vandaag! Suus doet het nog steeds prima! Zindelijkheid begint te komen, alleen laten lukt steeds iets beter, de basiscommando’s zitten er goed in en verder is ze vooralsnog bom-proof. Ze kijkt nergens van op en als ze al enigszins schrikt, herstelt ze heel snel.

Ze kijkt met een onbevangen blik de wereld in, op de puppycursus is alles interessant behalve baasje en voertjes. Maar hey, uiteindelijk moet t vooral thuis goed gaan!

Jippie

27 mei 2026, 21:40 3 doggies
" ruim 14 weken vandaag! Suus doet het nog steeds prima! Zindelijkheid begint te komen, alleen laten lukt steeds iets beter, de basiscommando’s zitten er goed in en verder is ze vooralsnog bom-proof. Ze kijkt nergens van op en als ze al enigszins schrikt, herstelt ze heel snel.
Ze kijkt met een onbevangen blik de wereld in, op de puppycursus is alles interessant behalve baasje en voertjes. Maar hey, uiteindelijk moet t vooral thuis goed gaan! "

Mooi dat alles zo goed gaat! Groeit als kool. 

^