Ik lig al een paar dagen met koorts op bed, het is ongelooflijk hoe braaf de hondjes dan zijn. Ze klieren of zeuren niet, blijven gewoon braaf in hun mand. Ook met heel korte wandelingen zijn ze tevreden.
Het scheelt wel dat ze ook best moe zijn geworden van het gedoe met Papi, maar toch. Ik ben trots op die kleintjes.
Van harte beterschap. Wat fijn dat de honden je zo feilloos aanvoelen.
Mooie kado's heb je gekregen zeg.
Op 5 mei moet ik ook altijd even aan de Relteckels denken. Al weer 6 jaar geleden kwamen ze bij ons.
Papi had veel weg van de kleine teckel. Overal op klimmen, vrolijk springen en huppelen als een geitje.
Ik wens je snel beterschap, Kees! Lekker bankhangen met de hondjes!
Goh, is dat van de teckels al 6 jaar geleden... Ik kan het me nog goed herinneren.
Ja de tijd vliegt he, ongelooflijk.
Dank je!
Ziek maar rustig, en stabiliseer er de foute frequencies maar uit, Kees.
Verdiende verplichte rust voor jou en je duo viervoeters nu.
Ik was compleet vergeten dat de teckels van oude Hein uiteindelijk bij jou terecht zijn gekomen, ik was toen niet meer aanwezig op het forum. Tijd is iets heel vreemd en sneaky.
Ja tijd vliegt soms. En Sarah de kat heb ik later nog opgehaald, die is door Coby liefdevol in huis genomen. Helaas ben ik t contact met haar kwijt, ik weet niet hoe t gaat, maar Sarah heeft daar wel een dikke gouden mand gekregen.
Hp is maar een website maar soms toch heel bijzonder.
Coby, goh ja dat is lang geleden. Ik heb deze week nog aan haar gedacht. Hopelijk gaat het goed met haar.
Een oude man tijdens zijn laatste levensdagen de zorg wegnemen door voor zijn huisdieren te willen gaan zorgen. Hoe bijzonder is dat zeg! Zo fijn voor Hein.
't Is koud vandaag. Hou je maar lekker warm en knus met je 2 wollebollen.
Beterschap!
Ben je ondertussen alweer een beetje uitgeziekt, Kees?
De trip met je zoon is voor binnenkort dacht ik. Wanneer is dat weer precies?
Hallo zie je mij niet of zo? Ik zit hier al een half uur, IK HEB MIJN BROKJES OP HOOR. GEEF MIJN BOTJE, NU!!! ANDER ZET IK DE SIRENE AAN!!!!
Ja dat kan je wel zeggen haha. Meestal krijgen ze t direct na de brokjes, maar ik zat nog ff lekker haha.
Haha, ja dan snap ik wel dat ze wachten! Hier kon ik de klok ook erop gelijk slaan. Rond half 9 kreeg ik altijd zo'n koppie bij de bank (dan pakken wij vaak wat lekkers voor onszelf én dus ook voor de hond, haha).
Ja die gewoontes slijten er goed in he.
Ik had een verstelbare halfcheck halsband voor Binkie besteld, maar die kon niet over zijn kop door zijn vacht. Ik heb dat ding eens goed bekeken, ennnn nagemaakt. Wat simpel zeg. Straks ff testen, binnen heeft hij m al 10 x om gehad tijdens het maakproces.
Toch handig dat ik alle ringetjes enzo van oud tuig af knip en bewaar.
Regenbooghondje!
Inmiddels getest, bevalt prima!
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?