Hallo allemaal!
Ik loop tegen een dingetje aan. Onze lieve pup van nu 17 weken heeft veel moeite met zijn rust pakken. Als tip wordt dan veel gezegd, doe hem in de bench/ren. Dit is exact waar wij tegen aan lopen..
Hij heeft een verkeerde indruk gehad bij de bench. Bij zijn fokker werden de pups in de bench gedaan wanneer er gestofzuigd werd. Hierdoor raakt hij nu in paniek wanneer hij een bench in moet. Ook hebben wij een puppyren geprobeerd. We hebben het langzaamaan geïntroduceerd en dit leek goed te gaan. Hij kon rustig eten in de ren met het deurtje dicht. Maar sinds deze week is het misgegaan. Hij gaat de bench niet meer in, weigert om daar te eten. We hebben dus geen plekje waar hij zich goed kan terugtrekken.
Heeft er iemand de gouden tip voor ons? Ik ben aan het proberen te ren weer positief te maken dmv snoepjes verstoppen, lekkers daar te geven maar hij blijft het lastig vinden.

Reageren




