Waarom zet je de bench door? Je geeft aan dat je langzaam werkt maar je laat je pup wel 3 kwartier janken? De bench moet een fijne plek zijn en dat wordt het op deze manier nooit.
Onze pup wilde ook niet in de bench, we hebben deze gelijk de deur uit gedaan. Als het geen fijne plek is voor de hond, ga ik dat er ook niet van maken. We hebben er nooit problemen mee gehad. Onze pup is 2 weken mee naar boven geweest, tot ze overdag goed haar plek kon vinden. Vanaf toen heeft ze heerlijk beneden geslapen. Na een week begon ze af en toe wat te piepen. Zijn we er heen gegaan, beneden geslapen en weer naar boven gegaan toen ze sliep, dit was zo weer over. De bench is geen verplichting, ik begrijp niet goed waarom mensen in het algemeen dit perse willen door drukken. Mijn andere hond zit ook niet in een bench. Ik heb hier geen seconde spijt van gehad of last. Als ik nu ergens met ze heen ga, gaan ze lekker liggen en rusten, daar hebben ze geen bench voor nodig. Als we in de auto gaan, is dat heel anders voor ze en snappen ze dat ze erin moeten. Nooit geen problemen mee gehad. "
Dank voor je reactie!
Vanaf dag 1 postieve ervaring met de bench gehad, de bench zelf is absoluut geen probleem. We hebben de eerste 4 weken haar op de slaapkamer in de bench gehad, piepen = hand erin / plassen, daarna terug en gelijk weer slapen. Ze sliep als een roos, de bench zelf is absoluut geen probleem. Overdag kan onze pup ook prima haar plek vinden om te rusten en te slapen, vooral haar mand, onder de bank en op haar kussen/kleedje. De bench kiest ze dan niet, maar ze loopt er wel eens in om te spelen.
Het alleen zijn in de nacht is gewoon een ding voor haar. We willen haar dus beneden laten wennen aan alleen zijn, wat overdag al goed gaat voor een halfuurtje, maar in de nacht nog niet helemaal. Daarom slapen we beneden naast de bench, zodat ze niet alleen is. We gebruiken dan de bench, voornaamste reden omdat ze anders bij ons op het matras springt en bij ons wil zijn. We willen haar juist leren alleen te slapen.
En het drie kwartier laten janken; het ging tegen ons gevoel in, maar we wilden ook niet toegeven aan haar roep om aandacht. We weten dat we er voor haar moeten zijn, maar op dat moment misschien niet de goede keuze gemaakt. We zijn ook geen experts en hebben geen ervaring hiermee, we weten niet goed waar we goed aan doen.
Zoals gezegd hebben we wat moeite met een manier vinden die goed werkt. Iedereen heeft andere ideeën erover en dat is ook logisch, er is geen goed of fout, maar wel een manier die werkt voor onze pup. Daarom vraag ik ervaringen van anderen, een beetje onze horizon verbreden wat betreft aanpak.

Reageren



"
