Onze 17 maand jong teefje is in juli gecastreerd ivm ontsteking baarmoeder. Dat verhaal kennen jullie misschien nog wel. De da dacht dat ze drachtig was (ongedekt
) en dat hield de internist net zolang vol totdat ik bij een andere da langsging en daar een spoedoperatie als behandeling naar voren kwam ivm baarmoederontsteking. Dat is achter de rug. Ze heeft wel sinds pup af aan gevoelige maag (vanaf dag 1 bloed in ontlasting), er was geen medische oorzaak vast te stellen. De da heeft haar daarom op de hills id gezet en dat ging goed, totdat ze het weigerde nog te eten. Na de castratie was ze iets aangekomen en daarom zit ze nu op de dieet geperste brok van Prins.
Vanmorgen weigerde ze eten en vandaag heeft ze wel 4 x overgegeven. Dat zien we aankomen omdat ze dan kort daarvoor overmatig kwijlt Ze is lusteloos (slaapt nu) en buiten had ze na goede ontlasting, toch het laatste stukje diarree (dunne ontlasting). Ze heeft geen koorts (38,2).Dit kan natuurlijk van alles zijn. Ik ben vooral erg zorgelijk omdat we begin 2021 onze 5 jarige maid aan chronische nierfalen zijn kwijtgeraakt. Zodra er iets is met de honden, ben ik erg zorgelijk. Iedereen heeft een eigen verhaal, ervaringen..
Als dit langer aanhoudt breng ik natuurlijk een bezoek aan de da. Hebben jullie tips?
Ik zit ook al een tijdje na te denken om haar door een holistische da te laten nakijken. Hebben jullie ervaring?
Alvast heel erg bedankt.

Reageren



liefde is groot he voor de doggies. Zucht.. 