Hallo allemaal,
onze pup van ruim 3 maanden heeft vandaag een sok opgegeten, een gewone sok maat 31, dus best flink voor onze kleine meid.
Uiteraard meteen de DA gebeld, poging te laten braken zonder sok. Later op de dag nog een poging na het geven van wat extra eten. Ook nu veel gebraakt maar geen sok.
Voorstel van de dierenarts is nu even niets, we kunnen niets doen. Op een foto zie je een sok niet zitten. Hij vraagt zich af of de sok er nog wel inzit, maar het kan niet anders dan van wel anders hadden we hem wel ergens gevonden.
Op de foto zou je niet zien of de sok er wel of niet zit. Nu moeten we wachten of ze klachten gaan krijgen. Niet willen eten, braken, buikpijn en dan moeten ze opereren. Maar dit voelt niet goed.
Zijn er mensen met ervaring? Zijn er andere dingen die ik kan doen? Iemand nog adviezen?
Ik weet wat de gevolgen van een sok in de darmen kan zijn, dus horror verhalen terwijl we ons als zij vreselijke voelen lijkt me niet nodig.
dank je wel!


Reageren


maar zo lang kan het duren ... 







Je moet je druk gaan maken bij kotsen en geen poep. Anders even een echo op een legen maag laten maken, kost een beetje maar dan weet je het ook of het knelt. 
