Marktplaats of Asiel?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel tinitini

honden foto van tini

hoi
geen van beide
ik wil als ik een pup neem Want ik wil geen volwassen hond weten waar het is geboren bij welke mensen het weg komt en dan wil ik een paar keer kijken bij de mensen ook een keer onverwachts langs gaan zo dat ik kan zien word de hond ook in huis groot gebracht of zit die de hele tijd ergens anders en dan beslis ik wel of ik een hond bij die mensen weg wil hebben
Maar zeker geen marktplaats of asiel pup of hond
groet tini

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Marktplaats of Asiel?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel LorraineLorraine

honden foto van Lorraine

Wij hebben Missy van marktplaats, omdat we ook liever een pup wilde hebben..
We zijn er ook 4 uur voor gereisd om haar op te halen en ik moet zeggen dat je meestal zoiets wel voelt of het goed is of niet.
Bij de fokster zag het er allemaal goed uit waren ook meerdere honden aanwezig gewoon helemaal geen slecht gevoel bij gehad..
We zijn nu dan ook helemaal happy met missy en zo nu en dan mailen we nog wel eens om wat foto's door te sturen ;-) ...

honden page profiel  . .

honden foto van  .

Onze Sieb kwam van een boerderij, evia Doggy.s dat was toen ook een leuke hondensite!
Kwamen we via google achter!
Onze Gijs kwam via een officiele fokker.
En onze Bolle komt van Hidden Dreams ook een officiele fokker, van Border Collies.
Ik kijk ook heus wel regelmatig op marktplaats, is niks mis mee hoor.
Komen erg veel honden in onze buurt van Marktplaats af, en allemaal moppies om te zien.
Leuke kruisingen enz..
Zowel goede fokker adverteren daar, maar ook minder goede fokkers.
Via herplaatsings site, heb ik nog nooit een hond gekocht.
Wel is dat natuurlijk ook een optie.
Asiels tijdens studie veel stage gelopen, maar verder nog nooit een hond gehaald.

honden page profiel BENJIBENJI

honden foto van BENJI

Benji komt uit het asiel. Het is onze eerste hond en zo als ik lees overal hebben asielhonden vaak meer aandacht nodig door dat je niet weet wat het verleden is. Die van ons kan niet alleen thuis blijven maar voor de rest doet ze het goed. Maar snap wel dat mensen daardoor twijfelen over een asielhond. Wij wilde eerst ook een pup maar hadden zoiets van waarom niet een ouder hondje een goed leven geven. Over heel veel dingen hadden wij niet goed nagedacht maar met vallen en opstaan komen we al een heel eind.

Dus denk dat de volgende hond (als die er komt) ook uit het asiel zal komen

groeten

Johan en Benji

honden page profiel Liesbeth/SkinnyLiesbeth/Skinny

honden foto van Liesbeth/Skinny

vind ik een moeilijke


marktplaats staan ook goede fokkers en honden op die onder bepaalde omstandigheden niet meer op het adres kunnen blijven wonenbv scheiding,geldgebrek enz


asiel,weet je niet altijd de achtergrond van een hond



onze beide honden zijn op ons pad gekomen,(sasja van een collega,die was toen 2,was zeer goed opgevoed)


6jaar later skinny aankomen lopen(bleek een fokteefje,)voor alles en iedereen bang(ja dan weet je ook niet wat je je op je hals haalt)

zou voor het asiel gaan ,of een pup (nog nooit gehad)bij een erkende fokker


maar blijft hierbij,mijn man wil geen hond meer,na skinny :'( :'( :'( :'( :'(



gr liesbeth


honden page profiel maaike maaike

honden foto van maaike

Als de aanbieder niet nog veel meer aanbiedingen heeft dan is er denk ik niet zoveelmis met marktplaats. Ik zelf zou eerder naar een asiel gaan.

honden page profiel dorinadorina

honden foto van dorina

we hebben bo was toen 4 jaar van de marktplaats en banjo ook we banjo mee gekregen toen hij 8 weken was met moeder en vader aan wezig rakker komt uit het asiel was een half jaar

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Ik kijk nooit op Marktplaats. Vindt het eerlijk gezegd teveel risico. Ik heb het idee dat veel mensen liegen over de reden van herplaatsing. Je kan op zich wel een hond van MP halen, maar dan moet je wel heel kritisch en selectief zijn.
En pupjes vind ik helemaal lastig, omdat er veel broodfokkers actief zijn, met allemaal zogezegde hondjes die 'thuis' opgroeien.

Ik kijk wel regelmatig op Dierenasiel.com. Er zit nu ook weer een pracht border van 2.5 jaar O-). Er zijn een heleboel honden in asiels die helemaal geen gedragsproblemen hebben en die door omstandigheden weg moeten. Hoewel het niet altijd goed gaat, is het wel fijn dat er medewerkers/vrijwilligers met de honden omgaan, die kunnen je dan meer zeggen over de hond. Een directe eigenaar kan je van alles wijsmaken.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Marktplaats of Asiel?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
^