Hallo allemaal,
Ik heb 10 dagen terug een puppy geadopteerd vanuit Griekenland. Hij is volgende week 5 maanden en heeft hiervoor ongeveer 2 maanden in een gastgezin gezeten.
De eerste week heb ik alleen op de bank geslapen maar enorm weinig slaap gehad ook omdat hij opnieuw zindelijk moest worden en ik vermoed dat hij enige vorm van verlatingsangst heeft.
Nu sinds 4 dagen slaap ik boven en hij slaapt in een ruime bench waar hij overdag heerlijk in ligt. Zodra ik naar boven ga begint het huilen, janken en blaffen. Ook in de nachten komt hij meerdere malen en na het laten plassen begint het janken opnieuw.
Ik probeer hem nu elke keer uit te laten janken maar lees veel tegenstrijdige berichten. Ik heb ook al geprobeerd beneden te slapen en dan is er niets aan de hand. Maar wel heb ik het idee dathet janken en roepen elke dag verergerd. Natuurlijk heb ik ook buren om rekening mee te houden en op mijn slaapkamer vind ik niet echt een optie.
Voor de mensen die tegen de bench zijn dit doe ik omdat hij nog aardig doet slopen en ik in de ochtend geen ravage wil aantreffen.
En op de vragen; ja ik heb er een trui in gelegd met mijn geur, hij krijgt wat te knabbelen voor het slapen gaan, heeft al zijn behoeftes dan gedaan en de deur gaat dicht zodra hij ontspannen ligt en nadien wacht ik tot hij weer lekker ligt voor ik naar boven ga.
Hebben jullie tips want ik heb echt geen energie meer over na 10 nachten slaap van maximaal 5 uurtjes.

Reageren






