Hallo,
wij hebben een super lieve labradoodle van 1.5 jaar die nu voor de tweede keer loops is.
Afgelopen vrijdag was ze misselijk en moest ze overgeven. Ik wilde haar rustig weghalen bij het braaksel maar toen ik opstond begon ze het heel snel naar binnen de schrokken. Ik wilde haar lichaam pakken om te voorkomen dat ze meer zou opeten maar vervolgens begon ze te grommen en hapte ze naar mij met een klein wondje tot gevolg.
Vandaag stonden er soesjes op het aanrecht en toen ik even weg was heeft ze er 2 gepakt. Ik kwam de keuken weer in en zag dit, en ik wilde haar weer weghalen en er gebeurde weer hetzelfde. Ze hapte in mijn vingers en begon te grommen.
Beide keren heb ik fel gereageerd en heb ik haar apart gezet. Na 10 minuten heb ik haar weer de kamer ingelaten en dan lijkt ze compleet vergeten wat er is gebeurd. Ik blijf dan niet boos op haar omdat ze naar mijn idee geen idee heeft dan waarom ik boos ben.
Heeft dit alles te maken met de loopsheid? Ik ken dit gedrag namelijk absoluut niet van haar.
En wat kan ik hieraan doen? En hoe moet ik hier in vervolg op reageren of heb ik zo goed gereageerd?
alvast bedankt!

Reageren