Hallo,
Mijn Jack Russell stinkt al enige tijd enorm uit de bek. Ik ben hiervoor naar de DA geweest.
De eerst keer had hij volle anaalklieren wat dit probleem kon veroorzaken. Helaas bleef het probleem dus weer terug naar de DA maar kon geen probleem vaststellen en zijn tanden zijn op een beetje tandplak vrij schoon dus zou niet het probleem ook niet zijn volgens DA.
Ik heb inmiddels 4 keer gewisseld van voer om er achter te komen als het aan het voer ligt.
Acana -> Farmfood -> Carnilove -> Doglovers Gold.
Helaas heeft dit tot nu toe geen effect gehad en stinkt hij weer erg uit zijn bek, dit komt en gaat wel dus het is niet altijd even erg.
Nu is het wel zo erg dat je hem liever op afstand houd dan bij je hebt, ook smakt hij veel zoals een klein kind, en alsof hij een droge bek heeft.. heel irritant.
Zijn drollen zijn meestal goed maar soms slappe hap, ik twijfel nu of hij wellicht iets aan de maag heeft of als het toch nodig is om zijn tanden te laten reinigen.
Hij krijgt nu alleen Doglovers Gold brokken en kauwbotten met kip
Iemand ervaring hiermee en wat te doen?


Reageren







