Hoi allemaal.
Al een paar maanden zijn wij zoekende naar het juiste voer voor onze hond. Willem is 10 maanden oud.
Even voor de duidelijkheid, hij is meerdere keren onderzocht bij de DA. Giardia was elke x negatief maar heeft die wel een kuur voor gehad. Verder is die volledig gezond.
Bij de fokker kreeg hij Hills brokjes. Maar bij bleef hiervan aan de diarree.
Toen zijn we overgestapt op advies van de DA naar RC Inestial Gastric (dat schrijf ik waarschijnlijk verkeerd haha)
Dat ging goed, hij at het met smaak en zijn gezondheid ging zichtbaar vooruit.
Uiteindelijk liet hij deze brokken staan, van alles er doorheen geprobeerd maar niks hielp.
Toen hebben we nog wat andere brokjes geprobeerd maar nee brokken was niks. Een hele poos renske vers gevoerd, maar hij kreeg hier enorm veel maagzuur van
Uiteindelijk zijn we gaan kijken of vers iets was, we begonnen simpel met Rodi. Eerste dagen vond die t wel oké, maar daarna ook laten staan.
Toen op advies van een dierenwinkel houdbare worsten van devotion gegeven. Dit gaat/ging er in als snoep! Misselijkheid ging weg, maar zijn poep bleef dun en scheetjes niet normaal.
Afgelopen week hebben we Smolke gestoomd geprobeerd. Hij haalt er letterlijk zijn neus voor op.
We hebben ook al geprobeerd het eten elke x naar een halfuur weg te halen, maar hij eet dan gewoon niks. Met als gevolg, gal spugen en weinig tot geen ontlasting. Ook viel hij af en vind ik ook dat hij in deze levensfase gewoon moet eten.
Oftewel! We weten het niet meer. Heeft iemand hier tips?
Liefs Tessa en een pootje van Willem


Reageren


) dan pakt ze soms profine blikvoer nog aan! Hier werkt vooral versvlees smaken en merken afwisselen het beste!


Misschien het proberen waard. 
