Ik vond enkele topics over dit onderwerp maar geen antwoord op mijn vraag
Ik zou graag een koelvest aanschaffen, maar ik zou deze ook willen gebruiken binnen in huis in bepaalde periodes en in de trein.
De Ruffwear en Hurtta koelvesten moet je onderdompelen in water. Maken zij dan ook de omgeving nat of blijft de vest aan de buitenkant redelijk goed droog?


Reageren











Maar ik merk wel aan mijn hond dat ze opleeft op koudere dagen en in de winter. Ze heeft sneller last van de warmte dan onze andere honden die we vroeger hadden. Normaal heeft ze veel energie, zeker tijdens een wandeling, maar boven de 15 graden is dat al beduidend minder. Bij onze andere honden was dat verschil veel minder groot. Misschien is dat dan gewoon toevallig en niet afhankelijk van het ras. Iemand die ik ken met hetzelfde ras heeft dat ook bij haar hond, maar 2 honden zijn natuurlijk geen goede steekproef