" Leuk!
Waarom hebben jullie voor een ''loopband'' gekozen? Is bijvoorbeeld fietsen met ze niet hetzelfde idee?
Oprechte vraag, geen kritiek. Vind het alleen maar goed dat jullie (Anke en Shay) ervoor zorgen dat ze hun energie kwijt kunnen. Geloof niet dat dit als ''makkelijke'' oplossing is gekozen ofzo. "
Ik heb het persoonlijk eerst voor de leuk gekocht. Ze vonden het gelijk geweldig, dus dat was een opluchting, ze janken der zelfs voor. De loopband staat bij mij binnen en heb er spullen op moeten zetten en een hekje der voor, want ze bleven der op springen.
Er word hier van alles gedaan, ik hou van afwisseling, fietsen hoort er ook bij en ook dat vinden ze geweldig. De honden worden elke dag voldoende uitgelaten. Terwijl ik bv met de ene hond fietst kan de andere thuis op de band met begeleiding natuurlijk. En de volgende dag andersom. Of de ene hangt in de springpole dan kan de ander op de loopband. Zo hebben ze beide wat te doen en heb ik geen hond die loopt te krijsen en blaffen, want die wil ook. Er zijn ook vervelende dagen dat het weer niet meewerkt of er gewoon minder tijd is. Laatste komt zelde voor.
Ze vinden het gewoon geweldig om te doen.