Dag allemaal,
wij hebben een teckel van 7 mnd oud. Ze is bij ons vanaf de 9e week. Laten wennen aan de bench, ging altijd supergoed. Af en toe gepiep als ze erin moest, maar gauw weer over.
Ongeveer 4 wk geleden werd ze loops. Ze heeft toen ook het blaffen ontdekt. Veelal genegeerd of afgeleid.
Afgelopen twee weken vakantie gehad en we waren eig altijd thuis, waardoor ze overdag niet/nauwelijks in de bench hoefde. In avond lag ze te tukken bij ons op de bank, maar deed ze ervoor ook al. Maar nu: als ze in de bench gaat, de nacht in zeg maar, kan ze (soms) enorm tekeer gaan.
Wat nu? We hebben haar net nog uitgelaten, dachten dat ze missch toch nog moest poepen. Was niet zo (vlak ervoor ruim 15min uitgelaten).
Denk eig dat het probleem is dat ze overdag bijna niet in bench is geweest en wij veel om haar heen waren. Moeten we nu de bench weer opbouwen...? En w kiezen bewust voor de bench want ze bijt bijv wel eens in spullen die we niet kunnen weghalen of iets dergelijks.
We zijn het alleen laten wel ook aan het oefenen buiten de bench, maar das voor overdag.
Hoor graag tips. Ze is nu al zeker 10min bezig.
Andere avond hield ze er met 5 min zeker mee op.
hoor graag tips!

Reageren