Seizoenentopic....de winter komt er aan, verhalen van onze vriendjes/vriendinnetjes in deze periode.

1531 reacties · pagina 10 van 52
" Lucia mooi filmpje.  Wat zijn ze lekker aam het spelen.
 
Hier ook een hoog gevoelige hond. Ik hoef tegen Shadow maar te fluisteren en dat is voldoende. Of met gebaren is al meer dan voldoende om Shadow te laten weten wat ik wil. Zowel binnen als buiten.
Ik verhef nooit mijn stem tegen Shadow. Maar ik heb ooit wel is dat ik op de bank zit en Shadow ligt op de bank naarst mij en ik zit op de laptop en ben gefrustreerd omdat iets niet op de laptop lukt en dan brom ik wel eens in mijn zelf (nog niet eens hard ofzo) . Nou dan staat Shadow meteen op en loopt weg. Dan zeg ik nog gauw tegen haar....Shadow dat is niet tegen jou lieffie. Ze kan daar echt absoluut niet tegen. "

Shadow is een zachtaardige hond wat ik altijd van je leest, zo zijn ze niet allemaal, op Kaap Hoorn een reu tegengekomen, woh dat was geen lieverdje.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

23 november 2018, 21:37
" Nogmaals iedereen bedankt voor de felicitaties!
 
De dag is bijna om en weer een jaartje ouder 
 
Kayla ligt al op mijn man zijn schoot te snurken. 
 
Willemijn wat een mooie foto van Bamse!
 
Welterusten alvast en tot morgen  "

Ja weer een jaartje erbij, bekijk het van een andere kant, heerlijk dat je ouder wordt.....smile    ja vind de foto ook prachtig, ik ga er wat mee doen.....

Pierke

23 november 2018, 23:05 3 doggies

Ik lig knus in bed. Geen.schouder pijn en ga nu slapen. 

Slaapwel iedereen tot morgen. Goed slapen iedereen

Ingeborg

23 november 2018, 23:12 3 doggies

Wat fijn Pierke dat je geen pijn hebt nu. Dat je maar heerlijk mag slapen.

Elianne | Bailey & Nova

23 november 2018, 23:46 3 doggies

Zo ik heb nog even op de valreep van black friday gebruik gemaakt en schapenvetbonbons en een nylabone voor Bailey gekocht. Tevens op een andere site een jas voor hem, gezien hij het echt snel koud heeft nu, op de momenten dat we minder actief buiten zijn. Hoop dat de jas goed zit, anders zou ik hem nog kunnen ruilen gelukkig. Heb gekozen voor een simpel, zwart model. 

 

Voor mezelf vanochtend al eventjes wat kleren bij H&M besteld. Had nog wat truien nodig en ik kan altijd wel leuk slagen daar, voor weinig. 

Jeanine :)

24 november 2018, 06:39 3 doggies

Morgen ... 

Kei slecht geslapen maar Vanmorgen weer naar de markt vlees voor de honden en onszelf halen zal koud zijn dus goed inpakken 

Anna

24 november 2018, 06:43 3 doggies

Goedemorgen,

Na een rustig nachtdienstje zo lekker naar huis en naar bed. Eerst autoruiten krabben..grrrrr!!!hp-frusty

Nicole, te laat, maar alsnog gefeliciteerd. hp-thumbsup

Fijne dag allemaal, en, wat Jeanine al aangeeft: goed aankleden. Het is koud!

Lucia, Lizzy & Ziva

gewijzigd 24 november 2018, 06:56 3 doggies

goedemorgen.

 

Fijne dag allemaallaughing

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 08:15

Jeanine jij slecht geslapen, hoe komt dat nou,,,,Pierke, jij wel ? Geen last van je schouder, ga geen gekke eingen doen ni he....Nadine ook al weer op, gaat het al wat beter met je man ? Lucia jij veel plezier opde kerstshow......en Antonnet, jij slaapt of je zit nog even aan de koffie ? Ne denk het niet anders slaap jij ook niet.....nou wij, half vijf Ogin uitgelaten geplast en wat gepoept, kon ik wat langer vanochtend blijven liggen wat ik ook gedaan heb...Beiden nu gegeten , Bams dr yoghurt, wat ben ik daar content over dat die griet dat eet met haar yammiegreen.....nu liggen ze lekker aan mijn voeten, tevreden, en ik aan de koffie...rustige dag vandaag, geen loes en geen vriend zijn beiden met andere dingen bezig, heerlijk...

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 08:18

WeerberichtNederlandGrijs, zuiden beetje regen

24 nov. 2018, 7:20 uur - Het is grijs met lage bewolking en lokaal mist. Geleidelijk krijgt het zuiden te maken met een beetje regen. In het uiterste noorden kan een waterig zonnetje schijnen. Het wordt 4-6 graden en er waait een koude (noord)oostenwind. Ook morgen is het bewolkt, met lokaal lichte neerslag en 4-6 graden. Daarna komt de zon tevoorschijn en wordt het tijdelijk nog iets kouder.

Weerpraatje.....smile

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 08:32

Heb bet lekker warm, buiten is het min 2 , heb nog geen zin om er uit tegaan, lekker voor de tv, een romantische film, en ik wil weten hoe het afloopt, hahahahaa

Nadine Lilly,Queenie R.I.P.

gewijzigd 24 november 2018, 08:52 3 doggies
" Jeanine jij slecht geslapen, hoe komt dat nou,,,,Pierke, jij wel ? Geen last van je schouder, ga geen gekke eingen doen ni he....Nadine ook al weer op, gaat het al wat beter met je man ? Lucia jij veel plezier opde kerstshow......en Antonnet, jij slaapt of je zit nog even aan de koffie ? Ne denk het niet anders slaap jij ook niet.....nou wij, half vijf Ogin uitgelaten geplast en wat gepoept, kon ik wat langer vanochtend blijven liggen wat ik ook gedaan heb...Beiden nu gegeten , Bams dr yoghurt, wat ben ik daar content over dat die griet dat eet met haar yammiegreen.....nu liggen ze lekker aan mijn voeten, tevreden, en ik aan de koffie...rustige dag vandaag, geen loes en geen vriend zijn beiden met andere dingen bezig, heerlijk... "

Ja dank je wel Willemijn gelijk heb je wat langer geslapen hier ook íets langer rustig dag gewenst allen 

Jeanine :)

24 november 2018, 09:45 3 doggies

Lucia have fun op kerstshow antonnet heerlijk met dit weer na nachtdienst je bed in. 

Pierke rustig aan blijven doen zodat je pijnvrij blijft 

 

Op markt aan de praat met een moeder en dochter over ook naar Auvergne willen kei leuk maar zo ongewoon vonden zij ook half uurke aan de babbel geweest en dat doet een mens zo goed kijk nog meer uit om naar la france te gaan 

 

En slecht geslapen Willemijn snurken van .. dan stil .. ik weer proberen ... Snurk etc tegen 02.15 nog naar klok kijken 

Maart

24 november 2018, 10:01 3 doggies

Wauw wat is het koud bij jullie!  Hier net nog in (pyama) broek en t-shirt de kennel gekuist. 

 

Veel plezier op de kerstshow! 

chayenne & dolcinea

24 november 2018, 10:02 3 doggies

Zo goedemorgen, 

Hier gewoon uitgeslapen tot 9 uur zelfs dolcinea want die maakt me altijd wakker als het plastijd is laughing

Nu lekker uit geweest en gegeten is een beetje fris buiten maar vind het wel lekker. 

Straks naar het bos en dan eten bij m'n schoonouders smile

Lucia, Lizzy & Ziva

24 november 2018, 10:03 3 doggies
" Lucia have fun op kerstshow antonnet heerlijk met dit weer na nachtdienst je bed in. 
Pierke rustig aan blijven doen zodat je pijnvrij blijft 
 
Op markt aan de praat met een moeder en dochter over ook naar Auvergne willen kei leuk maar zo ongewoon vonden zij ook half uurke aan de babbel geweest en dat doet een mens zo goed kijk nog meer uit om naar la france te gaan 
 
En slecht geslapen Willemijn snurken van .. dan stil .. ik weer proberen ... Snurk etc tegen 02.15 nog naar klok kijken  "

misschien overdag nog even half uurtje slapen? schijnt goed voor je te zijn.

sylvia

24 november 2018, 10:06 3 doggies

Willemijn, wat een mooie foto van Bamse om in te lijsten, ook omdat je het zelf hebt bewerkt. laughing

Jammer dat Ogin weer een uitbraak heeft, hopelijk snel weer beter.

 

Nicole, wel wat te laat, maar alsnog van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal laughing

 

Black is ook heel gevoelig, mijn moeder heeft eens per ongeluk op een te boze toon 'ehh' tegen hem geroepen, toen hij stiekem Freggle zijn bakje voer wou leegeten.

Hij is toen van de schrik in de bijkeuken gaan liggen en sindsdien heeft hij ook nooit  maar één poging gewaagd Freggle zijn voer te roven.

Hij mag het bakje schoon likken als Freggle klaar is, maar hij wacht keurig tot je hem zegt dat het mag.

Zelfs al je vergeet hem dat te zeggen, blijft hij net zo lang naar je kijken en zitten wachten totdat je je het zegt.

chayenne & dolcinea

24 november 2018, 10:21 3 doggies

Gister tijdens het wachten op de trein leuke foto's gemaakt aangezien ik portret foto's kan maken kwam ik achter innocent

518204.jpg

518205.jpg

 

En nu vind ze dat ze een zwaar leven heeft waarschijnlijk omdat ze nog even moet wachten tot we naar 't bos gaan 

518203.jpg

Lucia, Lizzy & Ziva

24 november 2018, 10:23 3 doggies
" Gister tijdens het wachten op de trein leuke foto's gemaakt aangezien ik portret foto's kan maken kwam ik achter 


 
En nu vind ze dat ze een zwaar leven heeft waarschijnlijk omdat ze nog even moet wachten tot we naar 't bos gaan  "

mooie foto'slaughing ja soms is het leven zwaarhp-angel

Lucia, Lizzy & Ziva

24 november 2018, 10:25 3 doggies

volgens mij ben ik de enige die het warm heefttongue-out Vanacht had ik speciaal mijn helemaal open gedaan omdat ik het zo warm hadsealed

 

Dus straks lekker naar de kerstshow en daarna moet ik van 5 tot 7 werken... Ik dacht dat ik vrij had, maar ja het kon toch niet helaasfoot-in-mouth

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 10:55
" Lucia have fun op kerstshow antonnet heerlijk met dit weer na nachtdienst je bed in. 
Pierke rustig aan blijven doen zodat je pijnvrij blijft 
 
Op markt aan de praat met een moeder en dochter over ook naar Auvergne willen kei leuk maar zo ongewoon vonden zij ook half uurke aan de babbel geweest en dat doet een mens zo goed kijk nog meer uit om naar la france te gaan 
 
En slecht geslapen Willemijn snurken van .. dan stil .. ik weer proberen ... Snurk etc tegen 02.15 nog naar klok kijken  "

Dat zal niet van de honden zijn.....maar van een bepaald iemand embarassed    Hier gesnurk van de beren, en ooooooo, daar vallen mijn ogen van dicht, hihi, en als mijn man snurkte, kon ik geen oog dicht doen...smile

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 10:59

Maart, lekker hoor zo laat, hahaha....en koud, ja dat wel, maar geen wind dus viel het mee.....lucia, hier staan de ramen altijd snachts open, ...twee uurtjes werken, valt toch mee, eerst lekker naar de kerstshow, geniet er van.   Chayenne , Zou Dolcinea het zwaar bij je hebben ? , lekker snachts mee naar bed, altijd met je op reis, ooooo heeeeeel zwaar.smile....

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 11:02
" Willemijn, wat een mooie foto van Bamse om in te lijsten, ook omdat je het zelf hebt bewerkt. 
Jammer dat Ogin weer een uitbraak heeft, hopelijk snel weer beter.
 
Nicole, wel wat te laat, maar alsnog van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal 
 
Black is ook heel gevoelig, mijn moeder heeft eens per ongeluk op een te boze toon 'ehh' tegen hem geroepen, toen hij stiekem Freggle zijn bakje voer wou leegeten.
Hij is toen van de schrik in de bijkeuken gaan liggen en sindsdien heeft hij ook nooit  maar één poging gewaagd Freggle zijn voer te roven.
Hij mag het bakje schoon likken als Freggle klaar is, maar hij wacht keurig tot je hem zegt dat het mag.
Zelfs al je vergeet hem dat te zeggen, blijft hij net zo lang naar je kijken en zitten wachten totdat je je het zegt. "

Ja de foto is bijzonder, nu hoop ik dat ik hem kan insturen voor op een linnen doek......en met dank aan Vera, anders had ik dat nooit zo gedaan....smile   Ogin zal ook nimmer pikken van Bams, zonder toestemming heeft ze het een keer geprobeerd, en ook ik gelijk van...neeeee...ik zorg wel dat Ogin altijd gegeten heeft als ik met Bams bezig ben, nu wacht ze netjes naast Bams als ik haar eten geef....en dan na afloop mag Ogin de bak uit likken....

May

24 november 2018, 11:10 3 doggies

ik wou eigenlijk vandaag met een vriendin het dorp in gaan maar niemand kan...
nu ga ik dus met een vriendin die pas om 4u klaar is met werken dus we hebben een uurtje.
etos en action moet ik zelf heen en verder zien we wel waar we heen gaan.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 11:12
" Zo goedemorgen, 
Hier gewoon uitgeslapen tot 9 uur zelfs dolcinea want die maakt me altijd wakker als het plastijd is 
Nu lekker uit geweest en gegeten is een beetje fris buiten maar vind het wel lekker. 
Straks naar het bos en dan eten bij m'n schoonouders  "

Wat gezellig toch altijd dat je in het weekend bij je schoonouders eet.smile

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 11:13
" ik wou eigenlijk vandaag met een vriendin het dorp in gaan maar niemand kan...nu ga ik dus met een vriendin die pas om 4u klaar is met werken dus we hebben een uurtje.etos en action moet ik zelf heen en verder zien we wel waar we heen gaan. "

Toch gaan, als je alleen bent kan je lekker zelf bepalen waar je naar wilt kijken toch...en dan om vier uur met je vriendin nog een keer.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 11:15
" Willemijn, wat een mooie foto van Bamse om in te lijsten, ook omdat je het zelf hebt bewerkt. 

Heb net een mail gestuurd met de foto of het kan.. en benieuwd...en met Ogin komt het zeker goed, het was te verwachten....en ze is er rustig onder.

Monique

24 november 2018, 12:09 3 doggies

Zo ook terug van de wandeling,het is guur,ik dacht Vigo zijn jasje aan te doen omdat hij niet los kan lopen vandaag.

Nou,nou.....mijnheertje liep zo zielig en langzaam alsof het zijn laatste wandeling was,mensen keken al medelijdend naar hem.

Heb zijn jas uitgedaan en hopsa weer een blij ei.....trui gaat goed maar ik dacht als het gaat regenen. Volgende keer zijn trui en zijn regenjas mee als we ineens een regenbui krijgen.

De wandeling moet wel leuk zijn voor hem,en weer heeft hij zijn zin gekregen.hp-angel

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 november 2018, 12:38
Heb " Zo ook terug van de wandeling,het is guur,ik dacht Vigo zijn jasje aan te doen omdat hij niet los kan lopen vandaag.
Nou,nou.....mijnheertje liep zo zielig en langzaam alsof het zijn laatste wandeling was,mensen keken al medelijdend naar hem.
Heb zijn jas uitgedaan en hopsa weer een blij ei.....trui gaat goed maar ik dacht als het gaat regenen. Volgende keer zijn trui en zijn regenjas mee als we ineens een regenbui krijgen.
De wandeling moet wel leuk zijn voor hem,en weer heeft hij zijn zin gekregen. "

Zijn zin gekregen, hahaha, daar heb je vast moeite mee om die te geven, hahaha......misschien heeft Vigo het in het geheel niet koud en belemmerd het wat in zijn beweging, laat hem lekker kiezen....Bams stond vanochtend aan een lantaarnpaal te ruiken, tja, en ik maar trekken, doorlopen, lukt niet, net een blok beton...heb het maar gelaten ondergaan, hahaha.....

Lees ook

^