Seizoenentopic ..zomer, wat doen we met onze vriendjes/vriendinnetjes in de zomer zowel binnen als buiten !

1439 reacties · pagina 9 van 48

Fudge, Chunky, Maylo † & Ziko † en baasje Laura goedgekeurde fokker

11 augustus 2018, 19:48 3 doggies

Ja dat heeft ze nu gevoeld dat een kast niet meegeeft haha. Ze was boos op de kast want ze had haar vinger er eerst tussen gekregen. 

 

Maar duurt gelukkig niet lang gaat snel vandaag. 

UkkePuck

11 augustus 2018, 19:49 3 doggies
" Zoo, ik ben weer al even thuis.. vandaag rond half negen vertrokken en rond 3 uur aangekomen terug thuis. Onderweg op de middag lekkere frietjes gegeten haha. Vandaag exact 26,2 km gestapt. Nu lig ik op bed en ga niet veel meer doen vandaag haha "

Goed bezig! 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 augustus 2018, 19:49

514333.jpg                 Lekker rustig, raam staat open, geen omkijken naar, nog wel een waaier aan voor ze, en ik kan heerlijk zonder om,ijken naar THE BRIDGE kijken.

Martin, Liz † en Lola

11 augustus 2018, 19:50 3 doggies
" Daar ben ik even tussendoor.
Freni is vandaag opgehaald, dus nog alleen Black en Freggle thuis.
Ik moet de komende week de hele week werken, dus waarschijnlijk niet veel op HP. 
Heb net alles bij gelezen, maar is teveel om op te reageren. "

Wat jammer voor Black dat Freni weer weg is! Zal wel weer even wennen zijn.

Maart

11 augustus 2018, 19:51 3 doggies

Wij zitten in de B&B,  hondjes mee op de Kamer gelukkig! 

Was een heerlijke maar loodzware Trail.  Iemand omschreef het als een soort wandeltocht en dat komt wel in de buurt haha. 

Door file waren we een kwartier te laat,  nochtans met een uur marge vertrokken maar ja. Maar toch niet laatste geëindigd .

Kijk al uit naar morgen! 

 

Foto's willen helaas weer niet uploaden 

Lise en Fee

11 augustus 2018, 19:52 3 doggies

Dankjewel allemaal! Ik begin nu toch wel iets te vielen in mjn rechter enkel... nou ja, we zien wel wat het wordt... 

ik maak me wat zorgen om Fee, ze heeft blijkbaar al 2 keer overgegevn vandaag en eet gras. Verder ook nog diaree gevonden dat waarschijnlijk van haar is. Ze eet wel heel goed, heeft der kom op, en ze is nog heel actief, ze jaagt zelfs nog op konijnen haha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 augustus 2018, 19:52
" Daar ben ik even tussendoor.
Freni is vandaag opgehaald, dus nog alleen Black en Freggle thuis.
Ik moet de komende week de hele week werken, dus waarschijnlijk niet veel op HP. 
Heb net alles bij gelezen, maar is teveel om op te reageren. "

Dan toch even op jou reageren , wat zal ze gemist worden door Black, en van de week als jij moet werken lekker slapen, en uitrusten van al die weekjes samen met zijn mams.

UkkePuck

11 augustus 2018, 19:52 3 doggies
" Wij zitten in de B&B,  hondjes mee op de Kamer gelukkig! 
Was een heerlijke maar loodzware Trail.  Iemand omschreef het als een soort wandeltocht en dat komt wel in de buurt haha. 
Door file waren we een kwartier te laat,  nochtans met een uur marge vertrokken maar ja. Maar toch niet laatste geëindigd .
Kijk al uit naar morgen! 
 
Foto's willen helaas weer niet uploaden 
  "

Goed gedaan! Knap dat jullie niet als laatste zijn geëindigd. 

Hoe ging dat met degene die met je mee liep? Was dat eens en nooit weer of kan die vaker mee?tongue-out

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 augustus 2018, 19:54
" Dankjewel allemaal! Ik begin nu toch wel iets te vielen in mjn rechter enkel... nou ja, we zien wel wat het wordt... 
ik maak me wat zorgen om Fee, ze heeft blijkbaar al 2 keer overgegevn vandaag en eet gras. Verder ook nog diaree gevonden dat waarschijnlijk van haar is. Ze eet wel heel goed, heeft der kom op, en ze is nog heel actief, ze jaagt zelfs nog op konijnen haha "

Heb je een coolpack ? Anders gaan zitten met je voet omhoog en steeds koelen met een natte handdoek om je enkel, een gastendoekje, koud......en probeer coolpacks te krijgen voor een andere keer, kan altijd nog eens gebeuren..

UkkePuck

11 augustus 2018, 19:54 3 doggies
" Dankjewel allemaal! Ik begin nu toch wel iets te vielen in mjn rechter enkel... nou ja, we zien wel wat het wordt... 
ik maak me wat zorgen om Fee, ze heeft blijkbaar al 2 keer overgegevn vandaag en eet gras. Verder ook nog diaree gevonden dat waarschijnlijk van haar is. Ze eet wel heel goed, heeft der kom op, en ze is nog heel actief, ze jaagt zelfs nog op konijnen haha "

Even de temperatuur opnemen, poep verzamelen en laten nachecken op wormen of parasieten.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 augustus 2018, 19:57

Maart, niet als laatste, je eer gered, alsnog gefeliciteerd.smile ..lekker bb nu, en met je voeten omhoog, niet te veel alcohol, ben je morgen weer fris en kan je er weer opuit...

Maart

11 augustus 2018, 19:58 3 doggies
" Goed gedaan! Knap dat jullie niet als laatste zijn geëindigd. 
Hoe ging dat met degene die met je mee liep? Was dat eens en nooit weer of kan die vaker mee? "

Zal in het vervolg wel alleen gaan haha.  Onderweg uiteraard kramp in voet,  nog moeten uit gemasseerd worden. .  Benieuwd of ze morgen mee gaat :p

Diesel

11 augustus 2018, 20:22 3 doggies

Goed gedaan Maart en Lise!

 

Zo, zwembad is weg, wat lijkt de tuin dan leeg.

Zit verdorrie weer met een kreupele hond, die is natuurlijk weer te hard en te wild die dijk op en afgestormd achter die goldens aan.

 

The Bridge kijk ik later op de avond, neem hem op. Het is nog zo lekker buiten nu.

Daphne: en Bounty

11 augustus 2018, 20:52 3 doggies

Wij hebben ons laatste echte rondje gelopen en zijn op de bank geploft.

 

Vriend is een weekend weg, ik vind het eigenlijk best wel lekker om Bounty een weekend echt voor mezelf te hebben haha.tongue-out

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 augustus 2018, 20:56
" Wij hebben ons laatste echte rondje gelopen en zijn op de bank geploft.
 
Vriend is een weekend weg, ik vind het eigenlijk best wel lekker om Bounty een weekend echt voor mezelf te hebben haha. "

Gezellig toch, doen en laten wat jij wilt....smile

Rosanja

11 augustus 2018, 21:14 3 doggies

Even een rondje van 5 km gelopen met de honden over de dijk. Daarna mochten ze nog even pootjes strekken en spelen.

514334.jpg

514335.jpg

Zag je dat ie hapte naar me? :( 

514336.jpg

chayenne & dolcinea

11 augustus 2018, 21:44 3 doggies

Vriendlief doet straks de laatste ronde. 

Voel me niet zo lekker bah bah

Vera en Ziva

11 augustus 2018, 21:46 3 doggies
" Dat wordt spannend morgen, meestal blijven ze wel bij elkaar....en anders als jullie het toch niet vertrouwen, lange lijn eraan en los laten, zodat als die wegloopt, je de lijn kan pakken.... "

Goede tip, zal hem doorgeven!

Monique

11 augustus 2018, 21:54 3 doggies

Vanmiddag visite gehad.

Vanavond eens mij verdiept in mijn administratie saai maar het moest gebeuren. Zeeman trekt zich van zulke zaken niks aan.

Met Vigo net gelopen,was lekker....hij ligt nu te slapen maar ik ga zo yoghurt met appel eten dan is hij weer klaarwakker, krijgt hij ook.

Ga zo naar de bridge kijken.

Lieve mensen nog een fijne avond en welterusten voor nu of strakjes .

Lise en Fee

11 augustus 2018, 21:56 3 doggies

Jij ook een fijne avond Monique! 

Ik ga zo nog effe mijn kamer opruimen, is wel nodigsmile mijn linker enkel doet wel erg pijn, morgen maar kijken hoe het gaat...

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

11 augustus 2018, 22:03
" Jij ook een fijne avond Monique! 
Ik ga zo nog effe mijn kamer opruimen, is wel nodig mijn linker enkel doet wel erg pijn, morgen maar kijken hoe het gaat... "

Het berichtje gelezen Lise, wat je er aan kan doen ?

White Shadow

11 augustus 2018, 22:30 3 doggies
" Even een rondje van 5 km gelopen met de honden over de dijk. Daarna mochten ze nog even pootjes strekken en spelen.


Zag je dat ie hapte naar me? :(  "

Leuke foto's.  Ze zullen wel blij zijn geweest weer een lekkere lange wandeling na al die warme dagen dat het niet kon.

Pierke

11 augustus 2018, 22:40 3 doggies

Hallo ben er nog hoor.

gisteren de ganse dag op wandel geweest met Lenka, terrasje gedaan, iets gegeten onderweg. In totaal net geen 14.000 stappen gezet. Thuis gekomen eten gemaakt, film gekeken en in slaap gevallen.

 

vandaag drukke boodschappen voormiddag, viswinkel, supermarkt, drankencentrale en bakker. Late namiddag de oudste dochter met oudste kleinzoon en schoonzoon. Was leuk, het verwend nest krijgt manieren en wordt zelfs leuk. 

 

Maar de ouders willen een hond kopen, eerst was het een Berner, maar nu niet meer, wegens te smerig teveel haar dat overal plakt. Nu zijn de favorieten, malamute, husky, tamaskan, Zwitserse sennen, een oerhond of een hond die op een wolf lijkt. Ze willen deze zomer nog fokkers bezoeken en de hond moet er volgende jaar in het voorjaar zijn.

 

Grrrr heel mijn register opengetrokken, check rasvereniging, lees je in, het alleen zijn is te lang, beestje heeft niet voldoende aan een wandeling van een kwartier in de ochtend en een half uur in de avond, broodfok, resultaten van de testen van de ouders. Ik zat tegen een muur te praten, man maakte me ook nog eens belachelijk.

 

Brr als ze een hond gaan opvoeden zoals ze mijn kleinzoon opgevoed hebben hij zegt neen zij zegt ja. Zij pampert hij brult. Hij neemt een hond bij de nekvel, want zo zet je een puberende hond op zijn plaats. 

 

Allez een hele hp topic hier thuis. leuk 

^