Goed voornemen...Eline kom mooi als je tijd en zin hebt...alles lezen is soms geen doen, lekker binnen vallen en vertellen, geef niet wat... uhhh, over je hond, hahaha
" Willemijn, wij lezen net dat dogmeat vroeger degomeat was. En dat dit nu de Nederlandse naam is. Weet jij hier meer over? Want dit verkopen ze wel bij ons. "
Mila, verstandig....even aankijken is niet erg, maar Tika is nog te kwetsbaar om te wachten, vanmiddag niet opgeknapt, gaan.....misschien even de koorts op nemen ?
Ik heb een heerlijke wandeling met Vigo gemaakt,genoeg bazen met honden tegengekomen,allemaal verstandige bazen,even afslaan als hun honden losliepen zodat ze Vigo niet lastig vielen. Op een smal pad even netjes wachten tot ik van het pad af was.
Een terrier die even lelijk deed waarop Vigo reageerde en die vrouw zei,sorry....dat blijft hij doen maar niks aan de hand de 2 honden waren aangelijnd maar er werd niet naar Vigo lelijk gekeken deze keer..
1 herdershond die brutaal kwam buurten waarp[ Vigo gromde en de vrouw die haar hond vervolgens keurig aanlijnde wel even chagrijnig keek.
Dank zij deze bazen kan kreupele Vigo toch ook heerlijk wandelen....
Patricia....ja jij bent zeker rijk, een hele hond op de bank..... Hein ook jouw spreuk zoveel waarheid...zijn toch altijd je beste maatjes, die je never in de ateek zullen laten.
Monique zo hoort het ook...... heb net gehoord dat ik vanmiddag een storing zal hebben , hier van ziggo....met mondjes maat kan ik op internet, gelukkig wel telefoon en tv....vanavond zou het over zijn.....
" Monique zo hoort het ook...... heb net gehoord dat ik vanmiddag een storing zal hebben , hier van ziggo....met mondjes maat kan ik op internet, gelukkig wel telefoon en tv....vanavond zou het over zijn..... "
Goede middag, wij doen ook weer mee. Het gaat prima met de hondjes en kat Nemo, ze zijn helemaal gewent aan de nieuwe woning.
De foto van mijn honden met een gedichtje over de chihuahua. Al zijn mijn beide honden kruisingen volgens de dierenarts hebben ze toch veel van de chihuahua, het gedichtje beschrijft ze in ieder geval goed.
Wat een leuke opdracht! Ohoh, ik moet me ook echt inhouden om het hier niet vol te spammen met mooie spreuken ik zal geen foto s plaatsen van de spreuken, ookal hebben ze altijd zo een mooie achtergrond, maar anders wordt het topic veel te snel te traag. Dus ik ga ze even overtypen. Geef me een secondje
" Bounty heeft geen diarree meer en heeft niet meer overgegeven. Ik mis wel zijn enthousiaste nog als we thuis komen. Net even eten voor hem wezen halen en hij bleef eerst nog even liggen en kwam daarna pas bij ons kijken. Normaal springt hij om ons heen.
Ik wijt het aan de warmte en dat hij zichzelf nog niet top voelt. Hopelijk is hij snel de oude. "
Ik heb een heerlijke wandeling met Vigo gemaakt,genoeg bazen met honden tegengekomen,allemaal verstandige bazen,even afslaan als hun honden losliepen zodat ze Vigo niet lastig vielen. Op een smal pad even netjes wachten tot ik van het pad af was. Een terrier die even lelijk deed waarop Vigo reageerde en die vrouw zei,sorry....dat blijft hij doen maar niks aan de hand de 2 honden waren aangelijnd maar er werd niet naar Vigo lelijk gekeken deze keer..
1 herdershond die brutaal kwam buurten waarp[ Vigo gromde en de vrouw die haar hond vervolgens keurig aanlijnde wel even chagrijnig keek. Dank zij deze bazen kan kreupele Vigo toch ook heerlijk wandelen.... "
Monique fijn dat je kan wandelen met vigo heel rustig zo moet het eh Willemijn hier nu en dan zonder internet dan geen tv of niks wachten tot terug ok is hoop niet te lang storing bij je
Daphne heel veel beterschap gewenst met Bounty. Gelukkig is de diarree en het overgeven al gestopt
Oei Tika ook al aan de diarree. Inderdaad niet te lang aankijken als ze geen reserves heeft. Toch altijd een beetje link. Misschien heerst er toch iets onder de hondjes?
Ik heb deze spreuk uitgekozen!
Ik heb me ook voorgenomen om wat vaker binnen te vallen. Hopelijk lukt het een beetje.
Nu lekker eindelijk vakantie. Is toch wel een half jaartje geleden. Morgen de koffer in pakken en dan met mijn nicht naar oma in Zeeland "