" Ik volg ook weer en heb meteen een frustratie
Er loopt hier iemand door de wijk met 2 honden, waarvan 1 erg hondintolerant is (behalve tegen de andere hond van het paar). Prima als je er goed mee omgaat natuurlijk. Scheelt al dat de 2 honden vaak om en om worden uitgelaten. Wat me vooral frustreert en bang maakt is dat hij de honden uit laat met een ruim 10 meter flexi-lijn terwijl die honden mega sterk zijn en beide flink uit hun dak gaan als ze een andere hond tegenkomen! Vooral de hond die nog net niet voor de kill lijkt te gaan. De eigenaar van de honden blijft dan heel gefocused en zen stilstaan tot die ander die met z'n hond loopt voorbij is gelopen. Ivarr vind dat eng en ik zelf ook. Vooral als ik zie hoe 1 van die honden hees blaft, trekt, zowat uit frustratie uithaalt naar de baas en grote sprongen maakt waar je de schuim letterlijk ziet rondvliegen Helemaal leuk als je die "kkkkrrrrrt....kkkrrrt" hoort van de flexi-lijn die die hond nog nét kan houden!
Ik loop meestal maar gauw naar de overkant van de straat of keer weer om. Laten we hopen dat hij dat knopje van de flexie maar héél goed blijft indrukken
Ik zie hem nog wel eens met beide honden lopen waarvan de 1 dan los mag lopen door de wijk en de hondintolerante dan aan de flexi. We hebben al een paar keer vanuit ons huis kunnen zien dat ook dát geen handige combi is als ze een andere hond tegenkomen. Dan is de losloper ook niet zo lief meer, terwijl baas met moeite de mogelijke aanstoker kan houden aan de lijn
Gelukkig weet ik wanneer ze de honden uitlaten dus ontwijk ik die tijden. "
Het is echt heel erg rot als je alert moet zijn op problemen als je je eigen hond in je eigen directe omgeving uitlaat.
Ik woon hier nu 7 jaar.
Eerst alleen de katten van de mensen op de hoek op de galerij; die vallen mijn hond(en) aan.
Toen kwamen die mensen achter met die valse Mechelaar. Altijd in de gaten moeten houden of die niet toevallig voorbij liep als je de trap af kwam. Gelukkig hadden zij hem wel aardig onder controle. Volgens mij is die uiteindelijk inbeslaggenomen door te veel bijtincidenten.
Toen kochten die mensen die zo gek waren op Momo en op dezelfde galerij woonden een hondje en was Leiden in last. Beestje werd slecht opgevoed en gromde en blafte naar alles en iedereen terwijl hij in de flexi hing en natuurlijk was dat altijd 'de schuld' van Momo. En Momo zou eens naar hem gegromd hebben. Bijzonder want Momo gromt nooit. Ik deed er van alles aan om hen maar te mijden. Op rare tijden gaan lopen, omlopen e.d.
Toen die boxers van de benedenburen. Ging prima met Momo maar totaal niet met Elsa; die was doodsbang voor ze.
En toen die rot-James. Klote hond. Die dendert dus gewoon onze tuin in om 'te spelen' wat dus wel iedere keer tot gaten in mijn honden leidt. 